Řada Energise Ritual z Planet Spa – recenze

Krásný den,

v poslední objednávce Avonu mě zaujala nová řada Planet Spa, která se jmenuje Energise Ritual. Jedná se o produkty s výtažky ze zeleného čaje, který by měl dokonale povzbuzovat pleť, dodávat energii hydratovat a osvěžovat. Avon má v nabídce povzbuzující tělový peeling, pleťový sprej a tělový krém. Já jsem si koupila peeling a sprej.

Povzbuzující tělový peeling

Tento peeling by měl čistit a vyhlazovat pokožku, povzbuzovat smysly a poskytovat pocit svěžesti. Balení v tubě stojící na odklápěcím víčku je celkem praktické, ale tuba je trochu tužší, takže jsem se musela trochu více namáhat, abych vše vymáčkla. Není to nic hrozného, ale dříve ty tuby byly měkčí. Peeling má hezkou oranžovou barvu, voní svěže po zeleném čaji, což mám ráda. Ta parfemace není nijak chemická nebo nepříjemná, prostě zelený čaj. Peeling je pěkně hrubý, hutnější, stačí ho celkem málo. Na pokožce je moc příjemný. Už jsem ho dodělala a klidně si ho koupím znovu:-)

Povzbuzující pleťový sprej

Sprej by měl povzbudit unavenou pleť, dodat jí hydrataci a zářivý vzhled, aniž by rozmazal líčení. Já mám pleťové spreje moc ráda, jsou skvělé na osvěžení (obzvlášť když má někdo na obličeji celý den respirátor). Tento sprej je hezké plastové lahvičce s rozpračovačem s plastovou krytkou. Líbí se mi design balení, odpovídá to dalším sprejům z řady Planet Spa. Sprej krásně voní, ta vůně opravdu povzbuzuje. Já ji mám ráda na sobě, i když mě třeba bolí hlava. Mám s tímto produktem ale jeden zásadní problém – ta střička stříká fakt strašně moc vody. Vůbec jsem to nečekala, měla jsem úplně mokrý obličej. Vodu určitě spotřebuji, ale musím si to přelít do jiné lahvičky.

Zaregistrovali jste tuto novou řadu v Avonu? Máte rádi vůni zeleného čaje? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

14 thoughts on “Řada Energise Ritual z Planet Spa – recenze

 1. Helena

  Hani, řady jsem si všimla. Hlavně proto, že jsem nečekala zelený čaj v oranžovém balení… :o)
  Peeling mám v koupelně téměř nový, tak až bude potřeba, možná vyzkouším oranžový zelený čaj :o)
  Děkuji za sdílení zkušeností a přeji pohodový den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já jsem právě dodělala tento peeling a ten nový, co jsem vybrala ze svých zásob, překvapivě vůbec nevoní, což mě docela zarazilo.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, řadu jsem zaznamenala, ale takto svěží vůně vyhledávám zřídkakdy = ke mě domů se tahle oranžová řada asi úplně nemrkne. Já si teď brousím drápky na ten jejich nový olejíček na vlasy 🙂

 3. Stáňa

  Hani, já jsem nové produkty nezaregistrovala. Vůní zeleného čaje mám ale ráda, takže mi to nezní špatně (zas tedy nejsem zvyklá používat ani peeling ani pleťovou vodu 😉 a tělových krémů mám doma tolik, že bohužel rozhodně nepotřebuju další). Ale taky mne překvapilo, že řada má oranžový design 🙂
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   taky mě překvapilo, že celá řada je oranžová, ale v zelené barvě jsou olivové a moringové produkty, tak chtěli asi něco jiného.

 4. Lucie

  Ahoj, na řadu jsem se dívala a objednala jsem si ten pleťový sprej, hlavně v létě mám tyhle spreje na pleť moc ráda a je to pro mě využitelný produkt. Peelingy mám raději v kelímcích, ale klidně bych zkusila i tento.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám tyto osvěžující spreje moc ráda. nechala jsem si lahvičku od toho fixačního spreje Illamasqua a přeliju si to tam. Taky mám nejraději peelingy v kelímcích.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   na stříkání na tělo je to v pohodě, ale na obličej mi to docela vadí, takže si to přeliji do jiné lahvičky s lepší střičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *