Řada 24 Ore od Deborah Milano – recenze

Krásný den,

eshop riano.cz je v poslední době velmi populární. Právě zde se dají sehnat zase trochu jiné značky a mezi nimi je i jedna italská. Jmenuje se Deborah Milano a je zaměřená především na dekorativní kosmetiku. Já jsem si objednala makeup a korektor z řady 24 Ore.

Makeup 24 Ore Nude Perfect

Podle popisu se jedná o lehký hydratační makeup. Slibuje střední krytí a přirozený vzhled. Mám ho v odstínu 00 Ivory, což je nejsvětlejší odstín, který je v nabídce. Balení je moc pěkné, skleněná lahvička s funkční pumpičkou. Makeup má poměrně dost žlutý podtón a i ten nejsvětlejší odstín je na mě tmavý. Mohu ho používat jen nyní, když jsem opálená z dovolené. Na pleti se chová pěkně, opravdu má střední krytí. Ubývá hodně pomalu, stačí ho celkem málo. Cena je 399 Kč.

Tekutý korektor 24 Ore Perfect

Druhým kouskem do této značky je tekutý korektor, který obsahuje i pečující složky, což se mi líbí. Má být voděodolný a slibuje dokonalé krytí po dobu 24 hodin. Slibuje přirozený vzhled a perfektní zakrytí i váčků pod očima. Korektor má takový „pacičkový“ aplikátor. Konzistence je hodně zvláštní – taková našlehaná, poměrně hustá a hutná. Opravdu velmi dobře kryje, ale přijde mi, že je poměrně vysušující a pro starší oční okolí to není úplně ideální. Po čase mi leze do vrásek a linek pod očima, což mi samozřejmě vadí. Mám odstín č. 01 Fair a jeho cena je 299 Kč.

Tato řada vypadá dobře, ale má své mouchy. Podle mě bude sedět někomu, kdo rozhodně žlutý podtón pleti, je přirozeně opálenější a jeho pleť je spíše mastná, rozhodně ne sušší. Upřímně řečeno, mnohem více mě zaujala řada Perfect to Last od Miss Sporty, která stojí třetinu této kosmetiky. Znáte značku Deborah Milano? Objednávali jste něco na eshopu riano.cz? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Řada 24 Ore od Deborah Milano – recenze

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   když se maluji, tak oči mám vždy nalíčené včetně linek, ale makeup vynechávám docela často. Mám doma nyní 4 a to je fakt hodně…

 1. Lucie

  Ahoj, tyhle produkty neznám, ale značku ano, mám od ní pár produktů, kdy jsem využívala slevový kod od nějaké influencerky. Ale asi to pro mě není značka, která by mě zatím nějak nadchla.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, na Riano jsem nikdy neobjednávala a značku jsem nezkoušela. Koukala jsem, že nyní už jí má i dmko (minimálně teda na e-shopu). Mně makeup dřív projde než, že bych ho spotřebovala moc se nelíčím a v tomhle horku na sebe dávat makeup no uf 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *