Pytlíčkové masky Ziaja – recenze

Krásný den,

když jsem před nějakou dobou objednávala na eshopu Ziaji, padly mi do oka i jejich pytlíčkové masky z olivové řady. Líbí se mi, že si mohu koupit jen jeden pytlíček, abych vyzkoušela, jak mi maska bude sedět. Dívala jsem se na eshopu, že mají i další varianty, takže si vybere každý podle vlastních preferencí.

Pleťová maska Olivové listy

Jedná se o pleťovou masku s kaolinem, která je určená na čištění pleti. Slibuje stažení a vyčištění pórů, redukci černých teček. Obsahuje esenci z olivových lístků, kaolin, jíl a oxid zinečnatý. Je to jílová maska, rychle zasychá, má takovou klasickou vůni jílových masek. Byla jsem mile překvapená tím, jak dobře se smývá. Na pleti je příjemná, hezky mi zklidnila podrážděná místa (nějak jsem se osypala na bradě a v oblasti nosu). Jílové masy nepoužívám tak často, ale minimálně jednou měsíčně přijde období, kdy hormony dávají mojí pleti trochu zabrat. Já jsem rozhodně byla spokojená, protože maska splnila vše, co slíbila.

Regenerační maska

Ve světlém pytlíčku se ukrývá regenerační maska, která obsahuje kyselinu hyaluronovou a výtažek z listů olivovníku. Je určená na vyhlazení a hydrataci pokožky, zklidňuje podráždění a má zajišťovat zdravý a přirozený vzhled pleti. Nanáší se v silné vrstvě na obličej a krk a nechává se působit cca 15 minut, poté se zbytky smyjí. Maska je krásně krémová, zklidňující a opravdu pečující. Po smytí byla pleť hezky hladká, jemná, vyživená, ale ne mastná, což je pro mě důležité.

Obě masky mi hodně vyhovovaly a velmi ráda si je pořídím znovu. Jeden sáček jsem měla na jedno použití, objem je 7 ml. Velmi ráda si je pořídím znovu. Zkoušeli jste už nějakou masku od Ziaji? Máte rádi jílové masky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

12 thoughts on “Pytlíčkové masky Ziaja – recenze

 1. Helena

  Hani, nezkoušela. Se Ziajou má zatím malé, ale dobré zkušenosti, tak si příležitostně pořídím i masku.
  Přeji příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, já jsem od Ziaji měla okurkovou masku a taky jsem byla spokojená. Jílové masky nevyhledávám, otravuje mne to smývání 🙂 a ani pocitově je moc nemusím.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   s těmi jílovými maskami je to náročné. Smývání je horší, ale když mě trápí pleť, tak prostě fungují dobře.

 3. Lucie

  Ahoj, od Ziaji jsem žádnou masku nezkoušela, vlastně už je to dlouho co jsem použila klasickou masku, spíš jsme si zvykla na ty textilní.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já taky v poslední době používám více plátýnkové masky, ale ty krémové mají taky něco do sebe…

 4. Sabina

  Ahoj Haničko, masku od Ziajy jsem ještě neměla, masek v různých tubách mám teď doma vážně požehnaně, takže ani výhledově se ke mně nedostane. Nicméně na Ziaje jsem zrovna před malou chvílí dělala objednávku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *