Pytlíčkové masky Avon Care – recenze

Krásný den,

už dlouho vám dlužím recenzi na pleťové masky z řady Avon Care z Avonu. Mají v nabídce celkem čtyři varianty, já si vybrala tři. Ta čtvrtá je totiž slupovací a tento typ masek nemám ráda. Dnes vám tu tedy představím variantu hydratační, vyživující a protivráskovou.

Vyživující a revitalizační maska

Tato maska je určená pro výživu a revitalizaci pleti. Slibuje zároveň její vyčištění. Obsahuje arganový olej. Maska má krémovou konzistenci, celkem výraznou parfemaci, kde jsem hodně cítila ten arganový olej. Nijak mi to nevadilo, ale někdo, kdo je citlivější, by mohl mít problém. Maska má být na pleti 5 – 10 minut, poté se smývá. Nezasychala, takže šla dolů opravdu dobře. Po sundání byla pleť hezky hladká a hebká. Ta vyživovací složka by ale mohla být výraznější.

Chladivá maska

Druhá maska z řady Avon Care je ta chladivá, která zároveň slibuje hydrataci a zjemnění pleti. Obsahuje extrakty z lístků čajovníku čínského. Doba působení je deset minut, poté se maska smývá nebo stírá. Parfemace je naprosto minimální, jemná, nedráždivá. Maska má krémově gelovou konzistenci, která se dobře roztírá. Dolů šla bez problémů. Maska moc pěkně zklidnila pleť, ale jiných chladivých účinků jsem si nevšimla.

Omlazující maska

Poslední sáček ukrývá omlazující masku s anti-aging účinkem. Tato maska obsahuje olej ze sladkých mandlí. Zde jsem vůni téměř nezaznamenala, konzistence byla hezky krémová a maska byla zaměřená především na výživu. Aplikace je odlišná, maska se nanáší večer, nechává se působit celu noc a zbytky se setřou ráno tamponkem. Pleť byla pak pěkně vláčná a vyživená.

Všechny tři masky fungovaly dobře, vyhovovaly mi, ale řekla bych, že masky z řady Planet Spa jsou lepší. Také mi přijde, že ty sáčky jsou zbytečně veliké, objem je pouze 8 ml a já jsem si vždy natřela jen obličej, krk a část dekoltu. Máte rádi masky z Avonu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

10 thoughts on “Pytlíčkové masky Avon Care – recenze

 1. Helena

  Hani, mám doma jednu z SPa řady, neotevřenou… Zkušenost nemám, děkuji za tvé hodnocení.
  Přeji příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Já žádnou masku od Avonu ještě neměla. Krémové masky nepoužívám nijak často, naposledy jsem měla s Q10 od Cien z Lidlu a teď tu mám enzymatickou od Ziaji. Pytlíčkové masky mi většinou vyjdou na několik použití, protože je používám jen na obličej („maskuji se“ většnou po sprše a to si vždycky automaticky natřu krk a dekolt tělovým mlékem, tak do toho už nechci patlat masku).
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já vždy krémovou masku dávám na krk a dekolt, protože to jsou oblasti, na které se u masek hodně zapomíná a je to chyba.

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, asi by mě nenalákaly. Když už tak si pořizuju spíše z řady Planet spa, teď tu někde mám ve frontě jednu od Ježíška, ale momentálně mám načatou krémovou od tebe z Řecka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *