Prosinec 2021

Krásný den,

doufám, že jste si včerejší silvestrovské oslavy užili přesně podle vašeho gusta a já vás dneska vítám u prvního článku roku 2022! Je to hodně zvláštní pocit psát ten nový rok, bude zase dlouho trvat, než si na to zvyknu. Přeji vám tedy vše nejlepší do nového roku! Za prosinec mám celkem málo fotek, tak to snad dneska bude kratší.

Nezahájili jsme ten měsíc nejveseleji, hned prvního byl pohřeb strejdy, takže jsme s našima jeli do Hradce. Bydleli jsme zase v penzionu Uno v Kuklenách a byli jsme tam opět spokojení.

Frankie a jeho nejoblíbenější spací poloha:-)

Jedno líčení z prosince:-) Jinak jsem tento měsíc na makeup docela kašlala, hodně mi slzely oči, takže to líčení ani moc nešlo.

Balila jsem dárky pro mamku k ní do práce.

Pekla jsem spousty sněhových pusinek s kokosem. Byly luxusní. Chtěli byste ještě recept?

Přišel mi balíček kosmetiky CerVe na testování. Dlouho mě trnd.cz na nic nevybrali, tak mi to udělalo radost.

Lakovací okénko – červený lak Loreal Paris, růžový Avon, vínový Avon

Objednávka z Avonu byla obrovská. Třídila jsem to s mamkou několik hodin.

Objevila jsem tento sýr na pánev a úplně jsem se zamilovala. Měla jsem to k jídlu už několikrát a je to luxusní.

V Mountfieldu jsem sehnala vánoční stromek. Zase jsme měli jedličku, kupuji ji každý rok.

Zabalila jsem hromadu dárků do školy. Mám dárky pro všechny žáky z mé třídy, pro kolegy, pro všechny, kdo si u mě objednali Avon….

KONEČNĚ jsem byla u kadeřnice a pořádně jsem to ostříhaly a obarvily. Po mnoha letech mám takto krátké vlasy, ale moc se mi to líbí.

Dělala jsem marokánky, letos jsem je zdobila bílou čokoládou. Byly luxusní a zmizely ještě před Vánoci. Příště musím udělat větší dávku.

Poslední sobotu před svátky jsme byli v divadle na představení Limonádový Joe. Bylo úplně geniální, pobavila jsem se, zazpívala si všechny ty skvělé písničky. To jsem přesně potřebovala:-)

V neděli jsme byli na obědě s babičkou, která slavila 90. narozeniny. Oslava se povedla, dort všem chutnal, babča ho zapila pivem:-D Předtím do ní spadlo kachní stehno s knedlíky a zelím. Ona má skvělý apetit. Dostala i novou kožešinkovou vestu z Lidlu. Jen mě docela překvapilo, že to má být velikost 44/46.

Ve středu před svátky jsme byli tradičně na vánočním koncertu příbramského Big Bandu. Vynesla jsem nové náušnice od Terky. Taky jsem byla pěkně nabalená ve svetru, protože jsem byla opět nastydlá. Koncert byl zase skvělý.

Dělala jsem domácí pizzu, byla na ní šunka a tři druhy sýrů. Fakt se mi povedla, hned bych si dala zase:-D

Nějaké fotečky ode mě z obýváku. Stromek jsem zdobila hodně podobně jako v předchozích letech. Ve čtvrtek jsem si zabalila i všechny dárky, abych toho neměla tolik. Na Štědrý den jsme měli babičku půjčenou z domova seniorů od 16:00 do 19:00, takže jsme začínali s večeří brzy.

Jedno slavnostní líčení. Vyhrála paletka Ice, ice baby! od Essence.

Po svátcích jsme byly s Oli na večeři v Atollu. Měla jsem zase ty luxusní řízečky. Pak jsem tam byla o dva dny později na obědě a měli je zase, jen s kaší. Tak jsem si je dala znovu, jsou fakt skvělé.

Ve středu za mnou přijel David, přivezl mi paletku Hourglass, kterou mi statečně v Sephoře koupil. Taky jsem si u něj vybrala nějaké knihy, které zdědil po prarodičích, bednu knížek jsme odvezli do knihobudky. Nakonec jsme byli na skvělé večeři v mé oblíbené restauraci Modrá kočka. Ještě jsem dostala nějaké reklamní předměty z firmy, kde pracuje.

Na Silvestra jsme s našima vyrazili do Hradce, vánoční návštěvu jsme museli právě o pár dnů posunout. Loučím se s vámi fotkami vánoční Příbrami. Letos bylo i na svátky docela dost sněhu.

Jak jste si užili prosinec vy? Měli jste klidné a pohodové Vánoce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Prosinec 2021

 1. Helena

  Pestrý prosinec si měla, Hani!
  Babička vypadá skvěle, přeji nejen jí pevní zdraví a pohodový rok 2022!
  Měj se krásně! Helena

 2. Stáňa

  Hani, pěkné prosincové shrnutí, Babičce dodatečně všechno nej, na svůj věk vypadá fakt výborně.
  A díky za tip na sýr na pánev, ten jsem ještě neměla.
  Jinak já mám za prosinec fotek taky málo (třeba ze včera vlastně nic a to jsem chtěla zkusit fotit rachejtle z balkónu – zajímalo mne, jestli by z toho vyšly nějaké použitelné fotky).
  Hezký den a hodně štěstí a vůbec všeho nej do nastávajícího roku.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   sýr na pánev je mňamka, zase jsem ho měla dneska k večeři. Já jsem včera zkoušela natočit něco z balkonu, ale ještě jsem na to nekoukala.

 3. Lucie

  Ahoj, ano, prosím o recept na sněhové pusinky. Jinak ti to moc sluší, máš opravdu moc šikovnou kadeřnici. Babička vypadá na svůj věk opravdu vitálně. Domácí pizzu dělám moc ráda, dělala jsem ji i včera v rámci silvestrovského pohoštění. Ale zbyla a stejně tak chlebíčky a obložené talíře, tak to budeme ještě pár dní dojídat.
  Jinak tobě i tvé rodině přeji vše nejlepší do nového roku, zdraví, štěstí, lásku, úspěchy.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tak já to sepíšu a vydám někdy během ledna:-) Můj Silvestr byl velmi klidný, takže i jídla jsem dělala minimálně.

 4. Sabina

  Ahoj Haničko,
  pusinky si u nás letos oblíbila ségra a bratránci, takže hnedka jak babička udělala plech, tak byl pryč. Ty brďo to je pěkná nálož Avonu, já teď s Oriflamem čekám, aby splatnost vyšla tak, aby většina klientek měla už výplaty, přeci jen teď jsou po Vánocích všichni vysosaní. Koukám vidím správně ozdoby od Koulieru? Ty převzaly tady bývalou výrobnu na Bradle a zaměstnali ty, co by jinak o svou práci přišli. Je to kousek od nás 🙂 Babička je parádnice a moc jí to sluší.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi, ani nevím, koule jsem našla v Rossmannu a líbily se mi, tak jsem je koupila. Avonu bylo strašně moc, přitom já měla jen pár kousků. Vezla jsem to do školy na několik etap. Avon budu objednávat asi příští týden, mám dost času na zaplacení faktury, tak mě to netrápí.

 5. Dáša F.

  Hani, prosinec jsi měla řádně nabitý a fotek jsi zvládla také dost. Ráda jsem nakoukla na tvé vánoční přípravy, pusinky s kokosem také peču a můžu se jich užrat. :o) Babička vypadá na svůj věk skvěle, tak ať je tu ještě spoustu let s vámi.
  Přeji hezký večer. D.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *