Přírodní péče o vlasy

Krásný den,

moc mě to mrzí, ale dnešní recenze nebude vůbec pozitivní. Na mém oblíbeném eshopu lilibela.cz jsem si objednala tuhý šampon a kondicionér na vlasy. Mám velmi dobrou zkušenost s šampuky z Lushe, tak jsem se těšila i na tyto výrobky. Kromě toho jsou oba produkty určené na problémy, s kterými se potýkám já.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tuhý šampon Na vypadávající vlasy, Savon de V.

Šampon byl zabalen do papírového obalu s českým popiskem a ozdobený mašličkou z přírodního provázku. Balení se mi moc líbí, velmi se hodí k přírodní značce. Je to jednoduché, ale působí to dobře. Samotný šampon je malý kotouč (menší než šampuk z Lushe), nemá nijak výraznou parfemaci. Vzhled není nijak působivý, opravdu je vidět, že je to přírodní kosmetika.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Použití není tak snadné. Vlasy si klasicky navlhčíte, poté napěníte a pěnu musíte nechat působit aspoň deset minut. Poté klasicky umyjete a pokračujete tak, jak jste zvyklí. Já jsem si pokyny přečetla a samozřejmě jsem se jimi řídila. Šampon téměř nepění, vytvořit pěnu je fakt problém. I když jsem postupovala vždy podle instrukcí, tak vlasy jsem nikdy neměla pořádné umyté.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kondicionér na mastné vlasy Balanceeze, Soaphoria

Tento tuhý kondicionér byl zabalen v celofánovém sáčku s nalepenou etiketou. Je o něco větší než ten šampon, má světlou barvu se žlutým nádechem a svěží vůni, která není nijak agresivní.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mastné vlasy mě trápí už asi dvacet let, takže pořád hledám nějaké ideální produkty. Tuhý kondicionér jsem ještě nikdy neměla a asi si ho hned tak nepořídím. Tento, ač by měl zlepšovat stav snadno mastících vlasů, mi zvládl vlasy po umytí nejen ještě víc zamastit, ale ještě k tomu byly na omak hrubé, celkově zplihlé a matné. A to dokonce i v délkách, které se mi nikdy nemastí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zkoušela jsem oba produkty používat dohromady i zvlášť s běžnými drogérkovými šampony a kondicionéry. Dokonce jsem zkoušela jen tuhý šampon. Výsledek byl pokaždé stejný. Mrzí mě to, ale za mě jsou oba produkty propadáky.

Jakou máte zkušenost s těmito značkami Vy? Máte rádi tuhé šampony a kondicionéry? napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

2 thoughts on “Přírodní péče o vlasy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *