Přečteno: září 2018

Krásný den, 

nevím, co se stalo, ale když jsem si procházela přečtené knihy za září, zjistila jsem hroznou věc. Přečetla jsem všehovšudy jen jednu knihu. Několik dalších jsem rozečetla a jednu nedočetla a vrátila do knihovny, ale celkově jsem dala jen jednu… To se mi asi nikdy nestalo, děs…

Mandy Baggot – Vánoce v Paříži

Knihu jsem si půjčila v knihovně, protože jsem do této autorky už jednu romanci četla (a koupila si ji) a úplně mě nepřesvědčila o tom, že bych do ní měla více investovat. Anotace nezní špatně. Dvě kamarádky mají problémy a vyráží kvůli tomu společně do Paříže. Vše se odehrává těsně před Vánoci, což je moje oblíbené roční období. Francie jako časoprostor mě úplně neuchvacuje, nikdy jsem pro ni neměla slabost, ale riskla jsem to. Docela dlouho mi trvalo, než jsem se začetla, ale nakonec se mi příběh docela líbil. Je to jednorázovka, znovu to už číst nebudu, ale zkusím si půjčit v knihovně zase něco dalšího. Pokud chcete něco lehkého, nenásilného, tak si zkuste přečíst právě něco od Mandy Baggot.

Slibuji, že říjen bude výrazně bohatší. Ne tolik, jak by mohl (o tom Vám budu vyprávět v říjnovém článku), ale aspoň deset kousků tam bude:-) Co pěkného jste v září přečetli Vy? Také si chodíte půjčovat knihy do knihovny? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

One thought on “Přečteno: září 2018

  1. Stáňa

    Jasně, že chodím do knihovny. Čtu hodně detektivky a to není většinou literatura, ke které by se člověk vracel. A pak právě takovéhle lehké nenáročné čtení…
    Já v září a říjnu přečetla asi pět knížek (čtu hlavně večer v posteli a občas nad tím usnu) – můžeš kouknout ke mně na blog – na pár už jsem tam dala recenze (a nějaké ještě přidám).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *