Pleťové masky Balea – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě DM drogérie jsem objevila limitovanou kolekci pytlíčkových pleťových masek od značky Balea. Koupila jsem si dvě varianty – Slaný karamel a Iced Berries. Každá maska obsahuje dvě části o objemu 8 ml. Jeden pytlíček mi vyšel na celý obličej a krk.

Maska Ices Berries

Tato maska obsahuje výtažky z malin a ostružin, jojobový olej a bambucké máslo. Maska by měla pleť zregenerovat, zjemnit, hydratovat a intenzivně zklidnit. Parfemace je příjemná, opravdu cítím lesní ovoce. Maska se nanese, nechá se působit a po dvaceti minutách se zbytek vetře do pokožky nebo setře pomocí tamponku. Opravdu se většina masky bez problémů vsákla, ale to stírání moc nešlo. I když jsem se hodně snažila, tak ještě několik hodin po maskování se mi zbytky drolily dolů. To mi tedy dost vadí. Jinak byla maska na pleti moc příjemná, přirovnala bych ji účinkem k nějakému hutnému krému.

Maska Slaný karamel

Jak již naznačuje název, maska obsahuje karamel, mořskou sůl a mandlový olej. Kromě toho by se v í měly objevit i panthenol a glycerin, což jsou složky, které pečují o pokožku. Maska je určená pro hlubokou hydrataci. Parfemace je hodně jemná, nevadilo by mi, kdyby byla výraznější. Opět se maska nechává působit a poté se zbytky mají vmasírovat nebo setřít. Stejně jako předchozí varianta se mi pak dost drolila, i když jsem jí stírala hodně důkladně. U této verze jsem měla ještě jeden problém, na začátku mě docela štípala na obličeji. Po několika minutách se to ale zklidnilo a vše už bylo bez problémů.

Řeknu vám to takto – masky mají líbivý obal, hezké vůně, dost toho slibují a dá se říci, že opravdu aspoň trochu hydratují. Ráda jsem je zkusila, ale asi si je sama znovu nekoupím…

Používáte masky Balea? Máte rádi tyto pytlíčkové verze? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

8 thoughts on “Pleťové masky Balea – recenze

 1. Helena

  Haničko, před nákupem bych to u tebe měla všechno projít – ušetříš jednomu hodně zklamání a nevhodných nákupů.
  Děkuji za další recenzi a přeji hezký den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem na tom stejně. O těch plátýnkových jsem nedávno psala, většina mi přišla hodně průměrná. Pytlíčkové jsem hodně dlouho neměla.

 2. Stáňa

  Hani, myslím, že jsem tyhle masky měla v ruce, když jsem byla někdy začátkem prosince v DMku, ale nakonec jsem sáhla po slupovací. A vidím, že jsem zas o tak moc nepřišla. Uvidím, jaká bude ta slupovačka – od Balea jsem žádnou neměla (upřímně – měla jsem jen jednu, kterou mi poslala jako dárek Erika :D)
  Hezký večer

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já si slupovací masky sama nekupuji, úplně mi nevyhovují. Tento týden jsem jednu dodělala, byla jako dárek k časopisu. Nejraději mám klasické krémové nebo jílové masky, popřípadě ráda zkouším ty plátýnkové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *