Pleťová péče Feel Free – recenze

Krásný den,

už před rokem (!) jsem si koupila v Rossmannu produkty od přírodní kosmetiky Feel Free. Zaujaly mě jejich obaly s dřevěným víčkem a celkově jejich design je velmi jednoduchý a líbivý. Vybrala jsem si osvěžující tonikum a sérum proti vráskám.

Osvěžující tonikum

Tonikum má jednoduchý a plně funkční obal – plastová lahvička s větším dávkovacím otvorem a dřevěným víčkem. Vše funguje bez problémů. Obsahuje výtažky z heřmánku a citronové trávy. Má poměrně výraznou bylinkovou parfemaci a žlutou barvu. Na pleti je celkem příjemné, ale opravdu dodá pouze pocit osvěžení. To není nic špatného, jen bych řekla, že voda funguje stejně…

Anti-aging sérum

Sérum má moc hezké balení – lahvička s pumpičkou s dřevěným víčkem. Sérum obsahuje moc hezké věci – kyselinu hyaluronovou, arganový olej, extrakt z ovsa a olej z granátového jablka. Vůně je poněkud nevábná, i na mě je to už moc bylinné. Konzistence je celkem řídká, séra je třeba na celý obličej poměrně málo. I když bych řekla, že jsem během používání zaznamenala určité výsledky, přišlo mi, že sérum na pleti tak nějak sedí a taky fakt smrdí…

Jak se mi tato kosmetika líbila, tak jsem docela dost zklamaná. Tonikum ještě ušlo, ale s tím sérem se docela trápím. Znáte tuto značku? Máte nějaká oblíbená tonika? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Pleťová péče Feel Free – recenze

 1. Stáňa

  Hani, já tuhle značku zaznamenala na regálech (taky jsem si jí všimla díky dřevěným víčkům) a pak u tebe v článku o nákupech. Ale nezkoušela jsem jí (a koukám, že jsem asi o nic nepřišla ;-)).
  Hezký den

 2. Lucie

  Ahoj, měla jsem tonikum, vypotřebovala jsem je, nevadilo mi, ale ani mě nedonutilo si ho koupit znovu nebo tuhle značku víc prozkoumávat.

 3. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, já jsem si jí kupovala současně s tebou a jsem na tom stejně. Je to na mě tak nějak moc bylinné, ve finále jsem všechny produkty rozdala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *