Plátýnkové masky z limitky It´s Always Me-Time – recenze

Krásný den,

v říjnu jsem v drogérii DM neodolala nové limitce plátýnkových masek značky Balea. Tato edice se jmenuje It´s always Me – Time a má v nabídce dva druhy masek. První je s hyaluronem a a extraktem z bíleho čaje a druhá obsahuje kromě hyaluronu ještě výtažky z kurkumy. Je to řada, která je určená pro relaxaci.

Maska s hyaluronem a extraktem z bílého čaje

Tato maska obsahuje hyaluron a extrakt z bílého čaje, měla by pleť příjemně osvěžit a intenzivně hydratovat. Balení masky je moc pěkné, zezadu najdete polepku s českým popisem. Nemile mě překvapilo ale plátýnko, které je hodně tuhé, velmi široké a celkem krátké, takže mi na obličeji moc dobře nesedí a okraje se odchlipují. Samotné plátýnko je dobře napuštěné, nic mi neteče dolů, ale jinak je vše pěkně vlhké. Vůně je velmi nenápadná a na pleti mě maska nepálí, i když mám díky silné viróze část obličeje hodně podrážděnou.

Maska s hyaluronem a kurkumou

Tato maska obsahuje také hyaluron a kromě toho zde najdete výtažky z kurkumy, což je pro mě asi premiéra. Design obalu je stejně povedený jako u přechozí masky, jen tato je vyvedená v růžových tónech. Maska by měla intenzivně zklidňovat a pečovat o pleť. Opět má velmi nepříjemné a tuhé plátýnko, které má docela mizerný tvar, takže na bradě toho mám málo a po stranách by mi ta maska zakryla i uši. Parfemace je velmi jemná, já jsem se jí docela bála, protože kurkuma je hodně výrazné koření a dost pronikavou vůní. Já bych na pleti nepoznala rozdíl mezi touto kurkumovou maskou a tou s bílým čajem. Na pleti vůbec nedráždí, je celkem příjemná, ale zase u ní nevidím žádnou další přidanou hodnotu. Akorát mohu potvrdit, že jsem s ní tak poctivě relaxovala, až jsem z toho pěkně usnula…

Zase jsem po delší době podlehla limitce Balea a zase jsem se docela dost napálila. Masky mi sice nijak neublížily, ale taky vůbec nic nedělají, mají nepříjemné plátýnko a celkově z nich mám dost rozpačitý pocit. Tuto limitku v DM pořád seženete, ale já vám jejich plátýnkové masky opravdu doporučit nemohu.

Zaregistrovali jste tuto limitovanou edici Balea? Která maska by vás lákala více? Je pro vás důležitá kvalita plátýnka u plátýnkových masek? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

12 thoughts on “Plátýnkové masky z limitky It´s Always Me-Time – recenze

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   je to tak trochu moje chyba, vždy se nechám nalákat na pěkný obal a na to, že je to limitka:-)

 1. Lenka

  Přiznám se, že v tomhle jsem tak trochu kovářova kobyla 😀 Samozřejmě že jsem si masky odnesla domů. Ty samé. A samozřejmě pořád čekají, spolu s hromadou dalších, na svou příležitost v šuplíku 😀 Možná to bude tím, že jsem si v poslední době oblíbila ranní tříminutovky z Havlíkovy apotéky a využívám je.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   Ranní masku od Havlíka mám taky moc ráda. Už mi doma došlo poslední balení, ale zase si ho brzy koupím.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já mám plátýnkové masky moc ráda, zrovna mám jednu na obličeji. Je to vždy příjemný relax (když je tedy maska dobrá). Určitě masky někdy vyzkoušej:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *