Plátýnkové masky The Mask Dr. – recenze

Krásný den,

nedávno jsem si pořídila v Actionu tři plátýnkové masky od jejich značky The Mask Dr. Jedná se o korejskou kosmetiku, která mi všeobecně dost vyhovuje. Už jsem nějaké masky měla právě od této značky a byla jsem s nimi moc spokojená. Tentokrát jsem si vybrala varianty s propolisem, s BHA kyselinami a ceramidy.

Plátýnková maska s BHA kyselinami

Tato maska je určená pro zklidnění a čištění pleti. Obsahuje BHA kyseliny, které by se měly rychle a snáze dostávat do pórů. Pleť by měla být po aplikaci jemnější, zdravěji vypadající, vyhlazená a rozzářená. Maska má jemné plátýnko, které je dostatečně napuštěné a dobře drží. Je bez parfemace a nijak nedráždí. Na pleti je maska moc příjemná a po sundání je pleť opravdu hezky hladká, vyživená a celkově působí takovým „čerstvým dojmem“.

Plátýnková maska s ceramidy

Tato maska je určená pro hydrataci a celkově zjemnění. Obsahuje ceramidy, které mají posilovat kožní bariéru a celkově podporují hydrataci pleti. Po aplikaci by měla být pleť pevnější a jemnější. Kromě ceramidů najdete ve složení extrakt z z anýzu a rozmarýnu. Plátýnko zde bylo stejně kvalitní jako u předchozí varianty. Byla jsem zvědavá na parfemaci, ale byla úplně neutrální, nepostřehnutelná. Na pleti je maska velmi příjemná, opravdu skvěle hydratovala, nelepila a celkově jsem s ní byla velmi spokojená.

Plátýnková maska s propolisem

Jako poslední tu mám masku s propolisem, jejímž úkolem je zjemnit a vyživit pleť. Propolis a výživa k sobě skvěle pasují, zároveň dobře bojují se záněty, začervenáním a celkově propolis výborně zjemňuje. Ve složení je ještě měsíček, šišák bajkalský a květ arniky. Maska má stejně kvalitní plátýnko a dobře se s ním manipulovalo. I zde nebyla parfemace a maska celkově byla nedráždivá. Na pleti byla velmi příjemná a po sundání jsem měla pleť nádherně vyživenou, vůbec jsem neměla potřebu séra nebo krému.

Celkově se všemi maskami této korejské značky spokojená, vlastně jsem ze všech nadšená, protože perfektně fungují, po sundání pleť nelepí a je vždy vyhlazená, hebká a vyživená. Znáte také tuto značku? Zkoušeli jste od ní něco? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

10 thoughts on “Plátýnkové masky The Mask Dr. – recenze

 1. Helena

  Neznám, Hani, ale hlásím, že jsem si díky tobě koupila alespoň ty krásně zabalené v DM. Ještě na ně ale nedošlo :o)
  Měj hezkou neděli, Helena

 2. Stáňa

  Hani, značku neznám. Mám Action hodně z ruky, takže jsem se tam zatím ještě nevypravila. Recenze vypadají hodně dobře, takže až někdy do A. zavítám, mrknu po nich.
  Hezkou neděli

 3. Lucie

  Ahoj, neznám a protože mám Action z ruky, tak si je prozatím ani nebudu moct pořídit. Ale asi bych měla být ráda, mít ho blízko, dost bych tam utrácela.

 4. WantbefitM

  Masky jsem ještě nezkoušela, ale do Actionu chodím moc ráda. Když jsem ještě studovala, měla jsem ho kousek od školy a chodila tam o dlouhých pauzách. Teď se už do Pardubic dostanu málo kdy. Hold si tam budu muset brzy udělat výlet 🙂

  WantBeFitM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *