Plátýnkové masky s vitamíny od Isany

Krásný den,

s touto recenzí jsem se snažila spěchat, aby se k vám dostala včas, protože dneska se společně podíváme na novou limitovanou edici plátýnkových masek značky Isana, kterou seženete pouze v Rossmannu. Jedná se o limitku, která obsahuje různé vitamíny (A, B3 a C). Cena jedné masky je 34,90 Kč, kupovala jsem je v akci 2+2 zdarma.

Celá kolekce má pěkné balení. Každý vitamin je doplněný nějakou další složkou, grepem, kokosovou vodou a kaktusy. Bohužel první minus je hned v tu chvíli, kdy vybalíte plátýnko. To je totiž trochu pevnější a tužší, než jsem zvyklá (třeba v porovnání se skvělými maskami z Avonu). Vzadu na obalu najdete vždy popisky v češtině. Každá maska se aplikuje na 10 minut, zbytek tekutiny se má setřít tamponkem.

Platýnková maska s vitaminem A a výtažky z kaktusu

Tato maska by měla ochraňovat kožní bariéru a revitalizovat pokožku. Podporuje proces regenerace a je určená pro všechny typy pleti. Maska voněla lehce sladce, nic přehnaného to není. Byla příjemná pro relax, ale po sundání byla pleť taková mastná, prostě na ní byl docela nepříjemný film.

Plátýnková maska s vitaminem B3 a kokosovou vodou

Tato maska chrání před ztrátou vlhkosti a podporuje proces regenerace. Opět je určená pro všechny typy pleti. Zde je tedy hodně cítit ta kokosová voda, ale překvapivě se mi to i docela líbilo (nejsem zrovna milovník kokosových parfemací). Použila jsem ji, když na mě stříkl rozpálený olej a zasáhl mě do obličeje, což tedy nebylo vůbec příjemné. Maska obličej hezky zchladila a ta aplikace byla opravdu příjemná. Bohužel po sundání zůstal na pleti opět ten nepříjemný film. Každopádně tuto kokosovou hodnotím lépe než verzi s kaktusem.

Plátýnková maska s vitaminem C a výtažky grepu

Tato maska je určená pro všechny typy pleti, obsahuje výtažky z grepu a vitamin C. Maska by měla chránit před vším negativním z vnějšku, jako je třeba UV záření. Podporuje proces regenerace. Čekala jsem nějakou svěží citrusovou vůni kvůli těm grepům, ale maska voněla čistě kosmeticky, taková sladší vůně, kterou znám ze salonu mé kosmetičky. Byla opravdu hodně napuštěná, na pleti během aplikace příjemná, ale poté opět zanechala takový nepříjemný film.

Plátýnkové masky mám moc ráda, se značkou Isana jsem byla dosud docela dost spokojená, ale tyto mi přišly takové hodně průměrné. Dělají mi na pleti ten nepříjemný film (stejně jako třeba některé od Garnieru nebo Balea), což mi prostě vadí. Jsou sice levné, ale myslím si, že dneska seženete za podobné ceny mnohem lepší.

Zaujaly vás tyto masky? Využili jste také akci v Rossmannu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Plátýnkové masky s vitamíny od Isany

 1. Sabina

  Ahoj, teda u těch je to škoda. Přijde mi nápaditý jak design obalů, tak výběr parfemací. Musím teda říct, že jsem s nimi ještě neměla tu čest, ale teda koukám, že je možná ani nebudu zas tak potřebovat zkoušet. Plánuju teď ten velký Garnier článek, tak to člověku dost zabere, jsem původně ani nevěděla, že těch masek mají tolik 😀
  Měj se fajn <3

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   taky mi to přijde škoda, vypadaly fakt pěkně. Taky jsem si nakoupila docela dost Garnier masek, jsem na ně hodně zvědavá, protože ty, které znám, mi přijdou docela průměrné.

 2. Lucie

  Ahoj, tyhle masky neznám, ale ten film na pleti by mi vadil, měla bych nutkání si ho smýt, čímž by vlastně účinky té masky přišly vniveč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *