Plátýnkové masky Isana

Krásný den,

při posledníh nákupech v Rossmannu jsem objevila limitovanou edici plátýnkových masek od jejich interní značky Isana. Zaujaly mě na první pohled, takže jsem si pořídila všechny tři varianty – Relax, Hydro a Shine. Zaujalo mě, že masky jsou vyrobeny v Jižní Koreji.

Plátýnková maska Relax

Ve fialkovém sáčku se ukrývá verze Relax. Jedná se o masku s velmi jemným plátýnekm, které je opravdu hodně napuštěné, ale nikde mi to nekapalo a neteklo. Na obličeji mi maska seděla velmi dobře. Parfemace naprosto nenápadná, příjemná. Maska je určená pro všechny typy pleti, obsahuje avokádový olej a růžovou vodu. Aplikace je určená na 10 minut, poté se zbytek séra má vklepat do pleti. Přesně to jsem udělala a byla jsem opravdu spokojená s výsledkem – hladká, napapaná pleť. Vůbec nelepila, to jsem byla opravdu mile překvapená.

Plátýnková maska Shine

Jedná se o rozjasňující plátýnkovou masku. Stejně jako ta předchozí je určená pro všechny typy pleti, aplikace je na 10 minut a zbytek se má opět do pleti vetřít. Maska obsahuje kyselinu hyaluronovou a výtažky z grepu. Parfemace je hodně jemná, sladká, grep bych nepoznala. Účinky jsou stejné jako u masky Relax.

Plátýnková maska Hydro

Hydratační plátýnková maska funguje stejně jako dvě předchozí. Tato hydratační je s kyselinou hyaluronovou a vitamín E. Parfemace je opět velmi jemná, vlastně je to cítit jen v tu chvíli, kdy čicháte k samotnému otevřenému sáčku. Je také dermatolgicky testovaná. Pleť po aplikaci byla velmi hladká, hydratovaná a měla takový „ochranný film“.

Celkově jsem z této limitky opravdu nadšená. Kdybych nevěděla, že jsou to masky za pár kaček od Isany, myslela bych si, že je to mnohem dražší korejská kosmetika. Myslím si, že byste je měli v obchodě ještě sehnat, určitě je mohu doporučit, opravdu výborné masky.

Používáte produkty o Isany? Jaké jsou vaše oblíbené plátýnkové masky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

PS: připomínám, že na blogu momentálně probíhá soutěž o kosmetický balíček:-)

Tagged on: , ,

8 thoughts on “Plátýnkové masky Isana

 1. Helena

  Vždycky vidím tvůj příspěvek a stydím se. Mám těch masek několik doma a ještě jsem je nevyzkoušela… Jsem ostuda!
  Hani, měj příjemný den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   plátýnkové masky docela dobře dodělávám, ale mám problém s těmi v tubě, ty mi tolik neubývají…

 2. Lucie

  Ahoj, vůbec jsem o nich nevěděla, ale zítra se chystám do Rossmannu, tak už jsem si poznamenala, že se po nich musím podívat, já mám Isanu ráda stejně jako Baleu z dm:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem je tam objevila taky náhodou, ale jsem z nich opravdu nadšená. Ty se tedy povedly! Baleu mám taky moc ráda, zrovna používám tu řadu s granátovým jablkem, určitě vyjde během prosince recenze:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já Isanu jako značku pořád prozkoumávám, u nás dlouho Rossmann nebyl, takže jsem sortiment pořádně neznala. Tyto plátýnkové masky se opravdu povedly.

 3. Barborah

  Isanu mám ráda, ale masky jsem od nich ještě neměla. Ale jinak plátýnkové miluju, zkouším různé typy i značky a hrozně mi sedí např. ty od Garnier.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já taky miluji plátýnkové masky a nikdy neodolám různým novinkám:-D když tak píšeš o Garnier maskách, tak si říkám, že jednu mám doma a mohla bych si ji dneska dát:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *