Plátýnkové masky Isana – recenze

Krásný den,

nedávno jsem si v super akci v drogérii Rossmann pořídila několik masek od značky Isana. Hodně mě zaujaly jejich levné masky (cca 30 Kč) s atraktivními aktivními složkami, jako je kyselina hyaluronová a nebo kolagen. Masky by měly být v stálé nabídce, nikde jsem nenašla, že by se jednalo o limitovanou edici.

Plátýnková maska Collagen Booster

Maska má etiketu kompletně v češtině, což se mi líbí. Slibuje osvěženou pleť, dlouhodobou hydrataci a obsahuje kolagen a extrakt z hroznových jader. Maska by měla redukovat hloubku vrásek. Plátýnko je zde takové pevnější, ale přitom velmi příjemné a na pleti fakt komfortní. Maska by měla podporovat přirozený regenerační proces. Na pleti byla maska opravdu velmi příjemná, voněla velmi nenápadně, nijak nedráždila. Po aplikaci byla pleť fakt pěkná, taková naducaná, použila bych slovo „napapaná“, ale nemám to ráda:-) Také oceňuji absenci lepení, to nesnáším:-D Opravdu výborná maska za skvělé peníze.

Plátýnková maska Hyaluron Intense

Tato maska slibuje okamžitý efekt, obsahuje trojitou kyselinu hyaluronovou a extrakt z řas. Pokožka by měla být poté plnější a hladší. I u této masky bylo pevnější plátýnko, ale je vyrobené z příjemného materiálu, takže se s ním pracovalo dobře. Na pleti byla příjemná, po aplikaci pleť nelepila a byla taková hezky vyhlazená a vyživená. Vůbec jsem neměla potřebu se jít namazat.

Celkově mi sedly obě masky, ale přiznám se, že mi o kapku více vyhovuje ta kolagenová kráska. Kupujete si masky od značky Isana? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

PS: připomínám velkou kosmetickou soutěž, která běží zde na blogu

Tagged on: , ,

12 thoughts on “Plátýnkové masky Isana – recenze

 1. Erika

  Milá Hani, tu kolagenovou mám doma taky, zcela výjimečně jsem si pořídila plátýnkovou, když jsi mne přivedla na akci 2+2 v Rossmannu. ♥ No a už se na ni těším, když čtu recenzi. Hlubové vrásky, to je bohužel moje. Krásnou neděli přeji. ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   tak jsem zvědavá, co na ni budeš říkat, když plátýnkové masky vlastně moc ráda nemáš… Doufám, že ti bude také vyhovovat.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, z Isana masek jsem měla jen polštářky pod oči a ty byly dost průměrné. Docela ráda jsem od nich kupovala sůl do koupele v pytlíčkách, já se tak často nekoupu (jakože se sprchuju, nedávám si vanu), tak jsem měla alespoň pokaždé jinak barevnou vodu 😀

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   nějaké jejich polštářky pod oči jsem taky měla, ale už je to asi delší dobu, úplně si to nepamatuji. Soli do koupele si moc nekupuji, protože se moc nekoupu, spíše se sprchuji.

 3. Lucie

  Ahoj, nedávno jsem využívala akci, kterou měl Rossmann na pleťové masky, tak jsem si jednu od Isany na zkoušku koupila. Od jejich privátky si nakupuji dost produktů, včetně limitek, ale na masky trochu zapomínám:-)

 4. Stáňa

  Hani, já měla tyhle masky obě. Jednu už dávno, kupovala jsem ji v rámci velkého nákupu v Rossmannovi, na který jsem měla klubovou slevu. A druhou jsem použila myslím před týdnem :). Spokojená jsem byla s oběma.
  Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *