Pepco nákupy

Krásný den, 

když se konečně otevřely obchody, tak Pepco zavedlo veliké slevy, 30% na vše. Já jsem tam byla hned dvakrát, nafocený mám ten druhý nákup. Potřebovala jsem nějaké drobnosti do domácnosti, tak se na to společně mrkneme. Já jsem moc ráda, že tu Pepco máme (dříve v Příbrami nebylo), jedno je kousíček od našeho domu, takže to je perfektní.

Na chatu na pergolu jsem koupila čtyři balení světýlek. Už byly ve slevě za 59 Kč. Rovnou jsem k nim vzala několik balení baterek. Vybrala jsem klasické tužkové a i ty menší. Jedno balení stojí 30 Kč a je to taková praktická věc.

Ve svíčkovém článku jsem představila super svíčky ve skleničce, kde jedna vyjde na 35 Kč. Mám několik variant – Cool Breeze, Magic Garden a při prvním nákupu jsem sehnala ještě jednu hruškovou Sweet Pear a jednu svíčku s kovovým víčkem Tropical Vibes.

Našla jsem v obchodě spoustu pěkných věcí papírenského charakteru. Zaujala mě sada krásných propisek v květovaném designu za 29 Kč, rozkošná lepítka v kočičím motivu (ty jsem vzala i mamce) a praktickou sadu různých sponek.

Krásný design s jemnými zlatými detaily má i zápisník s tužkou, který se hodí na různé seznamy, třeba na nákup. Zespoda jsou přidělané magnety, takže se dá bez problémů přidělat na ledničku. K tomu jsem si koupila sadu sešívačky, sponek a takového toho udělátka na rozdělání sponek.

Tento problém zná asi každá, která má delší vlasy – pořád se mi ztrácejí gumičky, sponky a různé skřipce do vlasů. Potřebovala jsem tedy obnovit vlasový repertoár. Něco jsem předtím koupila v tetě, kde to je tedy dost drahé. Proto jsem byla velmi mile překvapená tím, co jsem v Pepcu našla a kolik to stálo. Mám tu sadu gumiček, velký skřipec a malé skřipečky v praktické černé barvě.

Poslední položkou jsou kuchyňské potřeby. Při posledním dělání muffinů jsem dospěla k rozhodnutí, že si pořídím i silikonové formičky, které mi přijdou hodně praktické. Taky mi nějak doma zmizely malé lžičky, takže jedna sada jednoduchý lžiček je už moje. Poslední věcí, která mě zaujala, jsou tvořítka na nanuky. Říkala jsem si, že bych letos v létě mohla zkusit vyrobit nějaké domácí nanuky a mražené jogurty.

Celkově mě ten nákup stál pár stovek a přitom tu mám fakt velké množství věcí. Bylo toho tedy více, ale něco bylo pro mamku, která si to už odnesla:-) Zaregistrovali jste tyto slevy v Pepcu? Také jste si něco pořídili? A co vás z mého nákupu zaujalo nejvíce?

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

10 thoughts on “Pepco nákupy

 1. Lucie

  Ahoj, slev jsem využila, ale přišla jsem na ně dost pozdě a už to bylo hodně přebrané, tak spíš jsem kupovala jen takové drobnosti. Nejvíc mně jednoznačně zaujaly ty světýlka, vypadají krásně už takhle, natož až budou za letních večerů v provozu..Pak samozřejmě svíčky a tvořítka na nanuky, ty jsou peckovní:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem o nich vůbec nevěděla, ale Pepco máme vedle Billy, kam chodím na běžné nákupy, takže jsem toho hned využila. Chtěla bych zkusit nějaké domácí ovocné nanuky, musím se podívat ještě na recepty:-)

 2. Helena

  Haničko, občas se tam taky zastavím a nějakou drobnost koupím. Krajková světýlka vypadají moc hezky.
  Měj příjemnou neděli, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   díky moc:-) Já tam dřív moc nechodila, měli jsme Pepco na druhém konci města, ale teď je v našem malinkatém obchodním centru, kde je i Billa, kam chodím na běžné nákupy skoro každý den, tak se tam stavím, když mám náladu. Teď jsem měla i docela dlouhý seznam věcí, co jsem potřebovala, tak se slevy hodily:-) Přeji také krásný den!

 3. Stáňa

  Já slevy v Pepcu prošvihla, ale občas tam něco kupuju. Třeba mám ty gumičky, co sis koupila ty, jen v odstínu spíš do červena, ale ty jsem myslím koupila už někdy v zimě. A svíčky tam mívají za hodně dobré ceny (já teda kupuju většinou ty nevoňavé, ale myslím, že dobré ceny mají i u těch vonných)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   přesně, Pepco má příjemné ceny. Já si tam kromě praktických věcí do domácnosti dopřávám taky nějaké trendy dekorace. Tam mi nevadí, že se mi budou líbit třeba jen dvě sezony, jsou fakt levné.

  1. ciculka Post author

   Ahoj, to jsi měla tedy smůlu, já jsem vlastně sehnala vše, co jsem chtěla. Na tvůj článek se už jdu mrknout, dneska už s prací končím a budu odpočívat:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám slevy moc ráda. Docela dlouho jsem si doma psala postupně seznam, takže jsem toho kupovala hodně. Koukám, že jsi toho taky dost pořídila. jaké je to prostěradlo? Nějaké nové bych taky chtěla pořídit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *