Paletka Ultimate Vintage Jean Baby od Nyxu – recenze

Krásný den,

tuto paletku jsem vám ještě neukazovala v nákupech a novinkách, protože jsem i ji pořídila na začátku prosince. Od té doby ji ale docela často nosím, takže jsem si na ni už připravila recenzi. Poprvé jsem ji viděla ve videu u Petry Lovely Hair a moc se mi to líbilo. Jedná se tedy o paletku z řady Ultimate, konkrétně o jejich novinku Vintage Jean Baby.

Samozřejmě zaujalo to, že se jedná o paletku plnou studených odstínů. Je jich zde celkem 16 a opět se zde objevují matné i třpytivé stíny. Některé ty třpytivé jsou spíše takovými toppery. Co se rozhodně povedlo, je pigmentace. Jsem opravdu nadšená z těch matných modrých a fialových tónů, to se neuvěřitelně povedlo.

I když to tak třeba na první pohled nevypadá, tak skladba barev je hodně dobře vybraná – ty odstíny se mezi sebou dobře kombinují a snadno jsem vytvořilo hodně looků, jemných i večerních.

Paletka se fakt povedla, myslím si, že ji zvolím letos i pro štědrovečerní líčení. Značku Nyx nemám moc prozkoušenou, je tu něco, co byste mi třeba od nich doporučili? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Paletka Ultimate Vintage Jean Baby od Nyxu – recenze

 1. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, ta vypadá skvěle. Já s NYXem nemám žádné zkušenosti, ale až dodělám načatý pudr tak tu mám právě od NYXu. Teda paletku bych si možná výhledově i pořídila, ty barvy vypadají moc hezky a kombinovatelně.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já myslím, že by ti to taky slušelo. Mám doma miniaturu jejich legendárního transparentního pudru, na tu se brzy dostanu.

 2. Lucie

  Ahoj, vypadá moc hezky, líbí se mi. Já mám od NYX ráda jejich bázi Honey dew me up, linky Epic ink, make-up Can’t stop won’t stop a kompaktní pudr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *