Paletka týdne: Would you love me? od Essence

Krásný den,

V březnu jsem si pořídila i celkem neplánovaně paletku z rozkošné jarní limitky Would you love me? od Essence. Je plná hnědých a zelených barev, pro které mám prostě slabost:-) Malá, levná, přitom stíny jsou celkem velké.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Opravdu jsem ji používala celý týden. Vyzkoušela jsem jednoduché líčení pouze v hnědých tónech, i svěží v zelených a nakonec i trochu dramatičtější verzi, kdy jsem zkombinovala všechny barvy:-) Jsem velmi spokojená s pigmentací, která je dobrá i u toho světlého odstínu. Prášivost je nižší, nic dramatického.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tmavě zelená – krásná lesní barvička, která se hodí ke všem barvám očí. Ráda ji dávám do vnějšího koutku pro ztmavení nebo s ní vystínuji celé pohyblivé víčko.

Světle zelená – svěží listově zelená, která celkem dobrou pigmentaci (oproti jiným stínům ve stejné barvě od dalších značek). Pěkně se kombinuje s tmavě zelenou i s hnědými kousky v paletce.

Béžová – jako jediná má v sobě jemný sheen, který se mi líbí i ve vnitřním koutku oka. Není ale nijak agresivní, takže klidně dám tuto světloučkou krémovku přes celé víčko až po obočí.

Střední hnědá – ideální barva do ohybu oka, která se hodí jako tzv. transition stín (na ztrácení). Ráda s ní objedu i celé spodní víčko, nepůsobí nijak tvrdě.

Tmavě hnědá – ideální barva na ztmavení vnějšího víčka a na vystínování. Dodá pěkný dramatický ráz, na oku není tak tmavá jako na v paletce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

S paletkou jsem spokojená, na jaro je ideální. Klidně bych s ní vyjela i na nějakou kratší cestu, dá se s ní vytvořit různorodá líčení:-) Zaujala Vás tato limitka v drogérii? Pořídili jste si něco? jaká je Vaše oblíbená barva očních stínů? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Tagged on: ,

2 thoughts on “Paletka týdne: Would you love me? od Essence

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *