Paletka týdne – Lovely Neutrals od PLH

Krásný den,

rozhodla jsem se založit ještě jednu novou rubriku, která se bude týkat právě paletek očních stínů. Mám jich doma opravdu mnoho a chtěla bych je více střídat. Proto si každý týden jednu vyberu a budu se líčit především s ní, abych ji pořádně prozkoušela a také abych je trochu spotřebovávala:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

První volba padla na paletku Lovely Neutrals od Petry Lovely Hair. Já mám Péťu ráda, baví mě její tutoriály a sleduji asi všechna její videa. Paletky vydala jako limitované edice už před delší dobou a já je dostala jako dárek k Vánocům. Vím, že byly vyrobeny ve spolupráci se značkou Chris Cosmetics, která stojí za značkou E-style.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Paletka obsahuje celkem deset stínů, z nichž jsou některé matné a jiné třpytivé. Většina je pěkně pigmentovaná a jejich výdrž je velmi dobrá. S bází mi v pohodě dají 12 hodin, většinou i více, ale já se už pak odličuji:-) Jejich jediná nevýhoda je asi to, že ty matné barvy jsou trochu prášivé (především v paletce je to znát).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cream – světlý stín vhodný na celé víčko. Matný, pro mě základ každého líčení.

Hey Nude – světle hnědá nude barvička, která je vhodná do ohybu víčka.

Pelra – myslím, že tento stín se měl jmenovat Petra, ale ve výrobě očividně udělali chybu. Každopádně je to parádní třpytivá středně hnědá barva, která má takové mosazné odlesky.

Blair – klasická matná světle šedá. Moc ji nevyužiji, šedá mi na očích nesluší. Dá se použít také do záhybu očního víčka pro ztrácení (např. u kouřovek).

Theresa – moc hezká tmavá hnědá, která je matná. Ráda ji dávám do vnější části víčka, abych ho ztmavila a pohled působil hlouběji:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pinky Promise – jemná světle růžová, která má teplé odlesky a obsahuje shimmer, který ale není nijak násilný. Nejraději ji kombinuji s odstínem Peach Smoothie (v paletce jako Peach Smoolhie).

Peach Smoolhie – předpokládám, že se tato barva měla jmenovat Peach Smoothie a jen ve fabrice mají problém s písmenem T:-) Jedná se tedy o teplou broskvovou, která na oku není tak intenzivní jako v paletce, což mi ale vyhovuje, nechci mít na oku ovoce:-)

Bae – jedná se vínovou barvu s hnědým podtónem, která je velmi teplá a obsahuje jemný shimmer. Pro mě taky jedna z méně používaných barev.

Starry Night – stejný odstín šedé jako Blair, ale tentokrát plný třpytu a shimmeru. Na oku je opravdu velmi výrazný.

Black Out – černočerná matná barva, co více říkat:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Paletku jsem vytáhla tento týden, kdy se konečně oteplilo a začíná pořádné jaro. Zkoušela jsem vystoupit ze své komfortní zóny a líčila jsem se především těmi růžovými a broskvovými odstíny. Společně s hnědou to na oku vypadalo opravdu dobře. Vím, že se jedná o limitku a dnes ji už asi nikde oficiálně neseženete, ale na FB jsou různé kosmetické bazary, vinted také skýtá možnosti. Znáte tuto paletku? Pořídili jste si ji? Jak jste s ní spokojeni? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *