Paletka stínů Forever Flawless Utopia

Krásný den,

už podle fotek s jinými vlasy je poznat, že tento článek vám dlužím pěkně dlouho. Paletku Utopia z kolekce Forever Flawless mám doma už několik měsíců. Od prvního vydání mě dost zaujala, líbí se mi kombinace barev. Paletka spadá pod značku Makeup Revolution London.

Balení celé této řady je už docela ikonické, jsou to takové plechovky, které mají pokaždé velmi originální design. Zde jsou do sebe zapuštěné různé odstíny modré, fialové a zlaté, což vlastně krásně koresponduje s tou barevnou škálou stínů, které najdete uvnitř.

Celkem je zde 18 stínů a převažují ty matné. Ostatní jsou buď klasicky třpytivé nebo mají jen takový jemný sheen, který vypadá přirozeně. Všechny odstíny jsou moc pěkně pigmentované. Trochu jsem se bála těch modrých a fialových barviček, protože ty jsou vždy problematické a hůře si i vyrábějí, ale zde je to vše v pořádku. I na swatchích sami vidíte, že barvy jsou krásně syté. Výdrž je velmi dobrá, bez problémů jsem s nimi dala celý den v práci.

spodní řada
prostřední řada
vrchní řada

Nakonec tu mám dvě ukázky líčení. V prvních looku jsem se zaměřila na kombinaci zlaté a modré a vše jsem ztrácela tmavší béžovou.

Druhé líčení je zaměřené na odstíny fialové a světle zlaté. Líčení očí pořád neumím fotit, tak buďte prosím shovívaví.

Jak se vám barevně líbí paletka Utopia? Máte zkušenost s paletkami Forever Flawless? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Paletka stínů Forever Flawless Utopia

 1. Sabina Emma Nováková

  Ahoj Haničko, to druhé líčení je přenádherné. Já s Revolutionem mám skvělou a i úplně hroznou zkušenost, takže se teď trochu bojím, jak dopadnu až od nich zase něco pořídím. Líbí se mi od nich teď pár věcí to nebudu lhát, třeba ta limitka s Batmanem nebo paletka s Aladinem s Jasmínou, která má i část na obličej 😀

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   díky moc! Já mám naštěstí zkušenost dobrou. Ty limitky, o kterých píšeš, vůbec neznám, nějak jsem je nestihla zaregistrovat.

 2. Stáňa

  Svoje zkušenosti s paletkami nebudu komentovat :D, ale paletka se mi moc líbí designem. Pokud jde o barvy, tak mne zaujaly spíš ty se třpytkami, ty matné by na mne asi byly moc výrazné (v tom směru, že bych se jimi neuměla nalíčit ;-)). Tvoje líčení se mi naopak líbí oboje (já jsem na tohle dost levá :D).
  Měj se fajn

 3. Lucie

  Ahoj, já mám tyhle plechovky ráda, kvalita je skoro vždy povedená, jde jen o to vybrat si ty, které odstínově nejvíc sedí. Tahle je barevně seskládaná hezky, hlavně to druhé líčení je suprové.

 4. Zuzka

  Ahoj, tak ta paletka je úplne krásna, keby časovo zvládam líčenie oči a teda hlavne techniku, tak mam asi rad radom všetky paletky od Revolution. Ale ja, bohužiaľ ani farby neviem nakombinovat… Achhh…no tebe to veľmi pristane 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *