Paletka Soft Hues Rose Quartz od W7

Krásný den,

před delší dobou jsem na jednom eshopu pořídila ve slevách paletku od značky W7. Jedná se konkrétně o verzi Rose Quartz ze série Soft Hues. Paletka nebyla drahá, ale rovnou vám říkám, že to byly vyhozené peníze. Zaprvé na fotkách na eshopu vypadala dost jinak, byla více fialková, ale v reálu je spíše do růžova. Mě zaujala právě kombinace fialové a žluté, říkala jsem si, že nějaké svěží jarní líčení s tím bude parádní. Haha…

Začneme zlehka. paletka má platový obal a obsahuje celkem devět stínů, které mají různé finiše a textury. Jsou tu matné stíny a pak takové máslové, které jsou plné jen třpytek a pracuje se s nimi naprosto strašně. Všechny matné odstíny neskutečně práší, i když mám kvalitní štětce (Zoeva) a fakt lehkou ruku. Pokud chci něco dostat z těch třpytivých, musím do nich sahat prsty. Vrstvit se pořádně nedají a ani nenanesete nějakou souvislou vrstvu, která by vypadala slušně.

paletka jen po swatchování

Další problém je rozhodně pigmentace. Ty matné stíny jsou defacto neviditelné a od sebe vlastně neodlišitelné. Používala jsem pod ně nejdříve klasickou bázi od Too Faced, která je fakt kvalitní a dobře se mi s ní pracuje. Pak jsem to vzdala a vzala jsem bílou tužku od Nyxu, díky které jsem dostala z některých odstínů aspoň trochu pigmentu.

líčení s klasickou bází – poznali byste, že mám na čích všechny matné odstíny?

Na konci článku je nějaká ukázka líčení, ale je to fakt tragédie.

vypadám tak strašně, že se ani Frankie se mnou fotit nechce:-D

Z paletky jsem hodně zklamaná a další varianty určitě nikdy kupovat nebudu. Ani vám ji doporučit nemohu, je to děs. Znáte tuto značku? Jakou s ní máte zkušenost? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Paletka Soft Hues Rose Quartz od W7

 1. Lucie

  Ahoj, na pohled vypadá hezky, ale jinak je to hrůza, to je tak pro nějaké holčičky na hraní a ne na líčení. Já od W7 měla jen bronzer Honolulu, ale ten jsem posílala dál, neseděl mi odstín a přiznám se, na nějaké paletky téhle značky jsem taky pokukovala i když ne přímo z téhle kolekce.

  1. ciculka Post author

   Ahoj, přesně, poputuje kolegyni pro vnučku, ta si s ní snad vyhraje. Teď mám doma nějakou jejich Smokey paletku, tak jsem zvědavá.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já byla už zklamaná, když přišla, protože v eshopu vypadala jinak. Byla mnohem více fialová, což jsem chtěla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *