Paletka Roxi Cosy Vibes – recenze

Krásný den,

dneska se společně mrkneme na jednu paletku, kterou mám doma relativně nově. Kupovala jsem ji asi před dvěma měsíci ve slevě na eshopu pinkpanda.cz za 287 Kč. Jedná se konkrétně o paletku ze spolupráce s blogerkou Roxi. Paletka se jmenuje Cosy Vibes a název je opravdu výstižný – je plná jemných odstínů.

Balení paletky je hodně povedené. Možná to tak nevypadá na fotce, ale když ji držíte, tak je paletka pěkně těžká, bytelná, opravdu působí luxusně. Líbí se mi design, kde se kombinuje krémová barva se zlatou. Je to takové jemné a ženské, podle mě tomu odpovídá i celkové ladění barev v paletce. Uvnitř tedy najdete veliké zrcátko a celkem 18 stínů.

Všechny stíny jsou spíše v jemných odstínech, barvy jsou teplé, narůžovělé a nude. Uvnitř najdete celkem osm matných stínů, které mají reliéf R. Dva stíny jsou vlastně jen slisované třpytky, ostatní jsou se shimmerem nebo s většími třpytkami. Pigmentace stínů je hodně dobrá u všech barev. Výdrž je taková odpovídají značky MUR.

horní řada
prostřední řada
spodní řada

Podle mě je to paletka, kde najdete takové jednoduché odstíny, kdy můžete jeden vybrat, nanést ho na celé pohyblivé víčko, přidat linku a řasenku a běžet. barvy jsou příjemně svěží, určitě se hodí na jaro. Jinak se nenechte zmást fotkami, všechny barvy jsou na víčku nakonec teplé. Mou asi největší výtkou je to, že zde není nějaký tmavý matný stín do vnějšího koutku.

Paletka se mi moc líbí a jestli máte ve svém okolí někoho, kdo má rád tyto barvy, tak podle mě je toto ideální dárek. Jak se vám líbí tato paletka? Znáte spolupráce se značkou MUR? Která vás zaujala nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Paletka Roxi Cosy Vibes – recenze

 1. Helena

  Haničko, vypadá krásně – balení, ladění odstínů, ale obávám se, že já bych vypadala poněkud uplakaně. S růžovou musím hodně opatrně.
  Měj krásný den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já jsem na tom úplně stejně, taky si musím dávat na růžovou pozor. Nezbytností je vždy oční linka, jinak bych to nedala.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Marti,
   to je bohužel negativum paletek – může se zde objevit barva, kterou člověk prostě nevyužije. Já třeba nenosím šedé a oranžové stíny, ty mi fakt nesluší.

 2. Stáňa

  Hani, paletka vypadá opravdu luxusně a vetšina barev je opravdu jemná. Já snad budu muset jednou vystoupit ze své komfortní zóny a místo obyklých šedých odstínů sáhnout po nějakých jiných barvách. I když teplé by pro mne asi úplně nebyly, jsem spíš zimní typ a jdou mi víc studené barvy.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já mám taky ráda spíše studené odstíny. Nyní si vysloveně užívám všechny možné modré a zelené barvy, to je taková moje letní záležitost. Myslím, že bys mohla zkusit nějakou studenou zelenou nebo hnědou, kdybys chtěla vyzkoušet jiné barvy.

 3. Lucie

  Ahoj, jsem velká fanynka třpytivých, teplých a přirozených odstínů, poslední dobou mám růžové odstíny na očích nejraději, takže paletka se mi líbí moc.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tak to já to mám úplně opačně. Růžovou na očích nosím úplně minimálně, je to pro mě docela velké vykročení z komfortní zóny. Stíny se mi ale líbí, je tu hodně barev, které se lehce natřou na víčko a člověk může hned jít. To se někdy taky dost hodí:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *