Paletka Out in the Wild – Essence

Krásný den,

už delší dobu mám doma paletku Out in the Wild od Essence. Kupovala jsem ji na eshopu kupkosmetiku.cz, kde ji pořád seženete. Viděla jsem ji i v drogérii, je tedy pořád dostupná. Na internetu vyjde na 170 Kč. Mají ve dvou verzích, já jsem si samozřejmě vybrala tu, kde jsou zelené barvičky. Jmenuje se Don´t stop Beliefing (jako vždy velmi povedený název).

Paletka má jednoduchý pevný papírový obal s magnetickým zavíráním, které funguje úplně bez problémů. Uvnitř najdete velké zrcátko. Paletka je velmi tenká a dost skladná, takže se hodí i na cesty. Uvnitř najdete celkem 12 stínů, přičemž čtyři z nich jsou matné. Gramáž je 10,2 gramů a je to veganský produkt.

Jak jsem psala již výše, uvnitř jsou celkem čtyři matné stíny, které se poznají podle reliéfu listu. Ostatní stíny jsou třpytivé, mají takový metalický efekt. Líbí se mi barevná skladba, protože u těch matných stínů jsou dobře zvolené barvy – světlá na celé víčko, dvě střední (jedna studená a jedna teplá) do ohybu víčka a tmavě zelená na ztmavení vnějšího koutku oka. Matné stíny jsou moc pěkně pigmentované a dobře se mi s nimi pracuje.

Celkem osm stínů je třpytivých, podle slov výrobce přímo metalických:-) Jedná se o různé zelenkavé a zlatavě bronzové odstíny, které k sobě dobře ladí. Používám na ně štětce, ale docela dost se mi ty stíny pak v paletce drobí. Když chci ale vytáhnout pořádně ten třpytivý a lesklý efekt, tak je nanáším prsty, což je poté perfektní. Dá se říci, že ty stíny mají takové průměrné vlastnosti. Je to o něco horší než třeba MUR, ale pořád o dost lepší než většina drogérie.

Z prvních swatchů jsem byla hodně rozpačitá, ale v posledních dnech jsem si tuto paletku oblíbila a moc ráda nosím různá zelená líčení. Opravdu se s ní dá udělat jednoduché a jemné looky, ale i ty výraznější na večer.

Jak se tato paletka líbí vám? Zaznamenali jste ji v drogérii? Také máte slabost pro zelené stíny? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Paletka Out in the Wild – Essence

 1. Helena

  Haničko, líčení vypadá moc hezky! Paletka je hezky sladěná, občas po zelené a bronzové sáhnu, většinou když ladí s oblečením.
  Měj hezkou sobotu, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   mě taky hned zaujal ten obal. Já mám doma nábytek převážně dřevěný, většinou jde o nějaké světlé dřevo. Zelené mám ale různé doplňky, jako jsou přehozy na gauči, koberec, různé ubrusy, polštářky apod.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já miluji zelené stíny, nosím je celý rok. Já jsem byla v DM minulý víkend a normálně jsem ji viděla. Předtím i v Rossmannu, ale rozhodně ji mají i na tom eshopu.

 2. Lucie

  Ahoj a já jsem si zase vybrala tu druhou, růžovou variantu:-) Já mám obecně paletky Essence ráda, i s touto jsem spokojená. Akorát teď přemýšlím, jestli nebudu potřebovat i tuhle:D

 3. MonalisabeautyERiAnna

  Milá Hani, paletka je krásná, přesně moje barvičky. Jen škoda, že není dostupná v drogériích. Trochu mi připomíná Sephora paletku – kolekci. ☺♥ Měj krásnou neděli a užívej – to doufám, prázdnin. ☺♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *