Paletka očních stínů Epic Sunset od Essence

Krásný den,

dneska se společně podíváme na paletku očních stínů, kterou mám doma asi rok. Kupovala jsem ji v akci 50% v Rossmannu, ale i za plnou cenu je to pořád velmi dostupný kousek. Přijde mi, že je v jejich stojanu taková opomíjená, ale je to škoda. Paletka se jmenuje Epic Sunset a je pravda, že skladba barev evokuje západ slunce někde nad mořem.

Balení je praktické – pevný papírový obal, velmi tenká paletka, ale obsahuje uvnitř i zrcátko. Kombinuje matné i třpytivé stíny, což je podle mě ideální kombinace. Někdo u navrhování přemýšlel a kromě barevných stínů zde najdete dva mnohem větší – světlý béžový, který se hodí jako základ přes celé víčko, a tmavě hnědý matný, se kterým krásně ztmavíte vnější koutek.

Skladba stínů se mi líbí, jsou tu teplé i studené barvy a přijde mi, že se mezi sebou dají dobře kombinovat. Většina stínů je třpytivá, ale nejsou to nepříjemné veliké třpytky, které by s každým zamrkání padaly z víček. U každého stínu je i název, což je skvělé.

Mně se s barvami pracuje dobře, hezky se do sebe ztrácí a celkem dobře se mi nanáší na víčko. Byla jsem mile překvapená pigmentací. Co je ale problém, je celková výdrž stínů. Bez nehody mi vydrží cca 6 hodin, pak se mi začnou slívat v záhybu.

horní řada
spodní řada + velké stíny

Paletku si nechám, líbí se mi ty barvy a dobře se mi s ní pracuje, i když její výdrž je průměrná. Zaregistrovali jste ji v drogérii? Jak se barevná skladba líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Paletka očních stínů Epic Sunset od Essence

 1. Lucie

  Ahoj, já ji doma mám, líbila se mi ta skladba barev, ale ještě jsem se s ní ani nestihla nalíčit, mám hodně jiných paletek. Ale mám ráda třpytivé stíny a i tu výdrž bych vzhledem k ceně odpustila.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já ji mám doma taky už rok a k pořádnému testování jsem se dostala relativně nedávno. Zjistila jsem ale, že je to moc fajnová paletka. Nemá velikou výdrž, ale jinak jsou vlastnosti stínů dobré. Podle mě je to fajn paletka na barevné hraní a pro začátečníky.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já paletky ráda střídám, líčení očí mě hodně baví a mám ráda různé barvy. Nenosím jen oranžovou a šedou, ty mi totiž opravdu nesluší.

 2. Helena

  Haničko, nevypadá špatně, i když to není nic pro mě. Já si vystačím s neutrálními tóny :o)
  Měj hezký den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já si oči líčím podle nálady, někdy mám chuť na nějaké bláznivé barvy, jindy se držím v paletě hnědých tónů. Měj se hezky!

 3. WantbefitM

  Vždycky na tu akci v Rossmanu zapomenu! Tak snad zase za rok 😀 🙂 Škoda, že pigmentace vydrží tak krátce, jinak vypadají moc krásně. A s tou velkou béžovou a hnědou je to fakt super, to se nikdy neztratí 🙂

  WantBeFitM

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   teď jsem se dívala na leták a tento víkend na konci listopadu bude akce 50% na dekorativní kosmetiku s jejich kartou. Akce je jen na pět kusů kosmetiky, tak tam aspoň člověk nenechá tisíce:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   výdrž by fakt mohla být delší, ale paletka se mi moc líbí a používám ji hlavně, když jdu ven jen na kratší dobu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *