Paletka Naked Wild West od Urban Decay

Krásný den,

k narozeninám jsem si přála poslední Naked paletku od americké značky Urban Decay. Měla jsem už nějaké kousky od této dost ikonické značky, ale vždy jsem je kupovala z druhé ruky. Tentokrát jsem využila slevy v Sephoře a koupila Naked Wild West úplně novou. Přiznám se, že nejsem úplně skalním fanouškem této značky a vlastně ani tato paletka to nezmění…

Začnu zcela pozitivně, tedy obalem. Ten se za mě povedl jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska designu. Paletka má papírovou krabičku se stejným motivem jako má samotná paletka. Ta má plastový obal, který je velmi pevný, uvnitř najdete zrcátko, oboustranný štětec a samozřejmě stíny i s jejich názvy. Líbí se mi motiv kůže, na které se mění barvy. Ty dobře odpovídají barevnému spektru samotných stínů.

pěkný detail

Uvnitř najdete celkem 12 očních stínů, které jsou matné nebo třpytivé. Většina barev je z teplého spektra hnědých a zlatých odstínů, ale pak je tu jedna zastřená stříbrná (Cowboy Rick) a dvě zelené (třpytivá světlejší Bud a tmavá matná Tex). Obě zelené mají nádech do modra/ tyrkysova. Se stíny se pracuje moc dobře, jejich intenzita je lehce nadprůměrná a výdrž průměrná. Paletky od značek Natasha Denona nebo Anastasia Beverly Hills mi vyhovují více a přijdou mi kvalitnější, i když jsou z podobné cenové relace.

studené líčení

hnědozlaté líčení

zelené líčení

Jsem moc ráda, že mi naši paletku koupili. Dlouho jsem nad ní váhala, ale nakonec jsem ráda, že ji mám. Myslím si, že další paletku od této značky shánět nebudu, za tu jejich cenu si mohu koupit něco, co mi vyhovuje více.

Jak se vám líbí Naked paletky od UD? jaká je vaše zkušenost s touto značkou? Jaká je vaše nejdražší paletka? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Paletka Naked Wild West od Urban Decay

 1. Helena

  Značku neznám využila bych tak polovinu barev !
  Musím ale říct, že to není první focení líčení do zelena a neskutečně ti sluší!
  Haničko, měj hezkou neděli, Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, od Urban Decay mám doma schovanou už archivní první Nakedku. Dostala jsem jí kdysi od kamaráda a fakt jsem jí používala léta letoucí. Od té doby jsem si nikdy tak drahou paletku nekoupila, i když o tom furt uvažuju. Dost mě láká právě Natasha Denona nebo i všema opěvované Huda Beauty. Tak uvidíme, teď mě taky čekají narozky brzo

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem měla Naked 2 z druhé ruky a nakonec jsem ji poslala dál, protože jsem ji moc nepoužívala a ani mě úplně nepřesvědčila svoji kvalitou. ND je skvělá, s tou jsem moc spokojená. Huda mě úplně nezaujala, všechny její paletky mi přijdou hodně teplé a růžové.

 3. Lucie

  Ahoj, z větší části se mi odstínově paletka líbí, pravda je, že na zelené odstíny moc nejsem (ale tobě to zelené líčení opravdu moc sluší), zkušenost se značkou nemám, když už dražší paletku, tak mám slabost pro ty od Too Faced.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám zelené stíny hodně ráda, fakt mám pro ně slabost. Od Too Faced mám doma dvě paletky a s oběma jsem spokojená. Z drahých značek mi nejvíce sedí ABH a Natasha Denona.

 4. Stáňa

  Hani,
  tobě ty zelené odstíny fakt jdou 🙂
  Já drahé paletky nekupuju (většinou sahám po kombinaci 3 – 5 barev drogérkových značek). Tahle není barevně špatná – na tvých fotkách je vidět, že se z ní dá vytvořit zajímavé líčení (když se to umí).
  Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *