Paletka Hint of Mint od Catrice – recenze

Krásný den,

když jsem zjistila, že vychází nová paletka od Catrice, hned jsem zbystřila. jak již název napovídá, obsahuje zelené barvy s mátovým podtónem, což jsou prostě moje barvy. Samozřejmě jsem ji musela mít, recenze na ni byly velmi pozitivní a já jsem se opravdu těšila.

Paletka je z kolekce Slim Eyeshadow Palette, ze které jsem zkoušela už tři jiné. Se všemi jsem byla velmi spokojená, tak jsem očekávala stejnou kvalitu i zde. Paletka má papírový obal s magnetickým zavíráním. Uvnitř se nachází zrcátko, 14 stínů i s jejich názvy. Na zadní straně obalu se dočtete, že se jedná o verzi č. 010 Aesthetic Vibes.

Paletku jsem tentokrát jako první „swatchovala“ a byla jsem z toho docela na rozpacích, protože barvy byly nevýrazné a přišly mi málo pigmentované. Říkala jsem si, že mám ale třeba jen divnou pokožku nebo prstíky, že při líčení to bude lepší. To se ale bohužel nestalo. Stíny jsem zkoušela od konce března a prostě mi jejich kvalita přijde hodně průměrná. Oproti předchozím paletkám se s barvami mnohem hůře pracuje, flekatí, nejsou dostatečně pigmentované.

horní řada
spodní řada

Jsem si vědoma toho, že většina influencerů paletku chválí, ale mě tato verze opravdu nesedla. Sice se s ní nějakým způsobem nalíčím, ale nevypadá to nějak extra pěkně a hodně se u toho nadřu. Barevné složení je jinak moc pěkné, líbí se mi skladba jednotlivých textur.

Oproti třeba Vintage Soul (tu jsem dokonce už i celou spotřebovala) je tato paletka celkem zklamání. Jak vás zaujala barevná skladba v Hint of Mint? Zkoušeli jste ji už? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Paletka Hint of Mint od Catrice – recenze

 1. Stáňa

  Hani, já se přiznám, že mne paletka moc nezaujala. Asi proto, že je v ní dost barev v hnědém nebo béžovém tónu, které já nepoužívám. Navíc mi taky přijdou některé barvy hodně nevýrazné. Nějak víc se mi vlastně líbí jen ta zelená ze spodní řady.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já vím, že ty jsi spíše na ty studené, ideálně šedivé, barvičky:-) Ta zelená je moc hezká, ale zrovna s ní se tedy moc dobře nepracuje.

 2. Lucie

  Ahoj, já si právě říkala, jestli jsem nenatrefila na špatný kus, protože všude nadšení a chvála, ale za mě trochu zklamání. Líbí se mi barevně moc, ale taky mám pocit, že Catrice umí oční stíny i lépe.

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, já se stíny od Catrice nemám žádnou zkušenost, ale tahle paletka mě z jejich sortimentu stínů na první pohled učarovala, no po takovéto recenzi jsem ráda, že jsem si jí nekoupila… 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já jsem vyzkoušela docela dost jejich paletek a mám je spíše ráda, v drogérii patří rozhodně k tomu lepšímu. Zde jsem ale zklamaná, čekala jsem něco lepšího.

 4. Erika

  Milá Hani, to je ale velká, velká škoda, že paletka není dobrá, jako ostatní. Přitom vypadá právě naprosto luxusně. Napadá mne, že se „namlsali“, zákaznice nalákali předešlými, kde je jejich kvalita vysoká a nyní šmitec. Škoda no.
  Hani, přeji krásné Velikonoce. ☺☺

 5. Helena

  Paletku bych si nekoupila. Složení barev by mi nesedělo, bála bych se „ubrečených“ očí…
  Hani, děkuji za recenzi a přeji pohodový den. Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *