Paletka Beetle od Barry M – recenze

Krásný den,

v posledních novinkách u mě na blogu jsem vám představila paletku Beetle od Barry M. Je to moje první zkušenost s paletkami této značky, ale viděla jsem na ně v poslední době dost reklam, tak jsem se také nechala zlákat. Paletku jsem kupovala na eshopu notino.cz za 226 Kč, což je celkem slušná cena.

Tato paletka patří mezi kolekci paletek věnovaných hmyzu, proto se jmenuje Beetle a je celá pojatá ekologicky. Obal je papírový, ale přijde mi naprosto bytelný a v pohodě. Uvnitř není zrcátko, místo toho tam najdete text o důležitosti hmyzu v přírodním ekosystému. Paletka obsahuje celkem devět očních stínů, gramáž je 1,4 gramu.

Varianta č. 5 Beetle je především v teplém spektru barev, studená je tu vlastně jen třpytivá zelenkavá Tiger. Většina barev mi přijde hodně podzimních, pouze tři spodní odstíny jsou matné. Na několika barvách najdete reliéf broučka, což je moc pěkný detail.

Stag – spíše efektový stín, bronzově červené třpytky

Minotaur – zlatavý efektový stín, samostatně na víčku je sotva poznatelný

Pill – hezká hnědá s jemným zlatým shimmerem

Rove – ačkoliv v paletce se prezentuje jako fialová, na víčku je to taková světlá vínová s nádechem do růžová a je dost málo pigmentovaná.

Leaf – teplá tmavá zlatá plná shimmeru, patří mezi ty schopnější stíny

Tiger – krásná zelenkavá, jemně se třpytí, na oku se musí pořádně vrstvit

Soldier – matná středně hnědá s výrazným oranžovým a teple růžovým podtónem, je hezky pigmentovaná

Ground – matná teplá tmavě hnědá s výrazným vínovým podtónem

Ringo – matná antracitová, hodí se na zmatnění vnějšího koutku oka

Paletka má pěkně poskládané barvy, zvládla jsem vytvořit zajímavé teplé i studené líčení. Výdrž jednotlivých barev je poněkud diskutabilní, daly v dobrém stavu tak cca 5 hodin, to je pro mě prostě málo. Paletka se mi líbí, pracuje se s ní trošku náročněji, ale je to spíše na to, abych se nalíčila na nějakou večeři a za tři hodiny to dala zase dolů…

Znáte paletky Barry M? Máte s nimi nějakou zkušenost? Který odstín vás zaujal nejvíce? Napište mi:-)

Přeji vám všem krásné a pohodové velikonoční svátky!

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Paletka Beetle od Barry M – recenze

 1. Stáňa

  Hani,
  na mne klasicky mnoho teplých barev. Jinak se mi líbí Tiger a Rove (díky nové paletce, kde nejsu jen šedé barvy, jsem přišla na chuť odstínům do růžova a fialova ;-).
  Hezkou velikonoční neděli

 2. Eliss

  Je hezké, že obal je ekologický, a firma se tak snaží i upozornit na problém vymírání hmyzu, to je super! Nejvíce se mi z odstínů líbí Tiger, ale krásně barevné jsou opravdu všechny 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   taky se mi to ekologické poselství moc líbí. Tiger je moje barva, ta mě zaujala nejvíce, nebudu ti nalhávat:-)

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, Barry M patří mezi moje topky ve své cenové kategorii. Mám od nich Rhino paletku a myslím, že jí i brzy spotřebuji 🙂 To mě mrzí, že tobě nesedla, já si jí fakt nemůžu vynachválit.

 4. Lucie

  Ahoj, s paletkami a celkově s kosmetikou této značky nemám žádné zkušenosti, ale už dřív jsem okukovala nabídku a vybrala bych si, mimo jiné mě láká primer Unicorn. Paletka se mi na jednu stranu líbí, ale když vezmu v úvahu tu výdrž, tak myslím, že se za podobnou nebo i lepší cenu dají koupit paletky, které jsou na tom s výdrží stínů lépe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *