Ochutnáno 61

Krásný den,

další várka ochutnaných potravin je zde a dneska budou převažovat mléčné produkty. Mám tu poměrně dost nápojů a také přišlo období zmrzlin, takže nějaké typy i na ně. Tentokrát tu není žádný přešlap, naopak favoritů bude fakt hodně.

Mléčný nápoj Raspberry a Margarita, Müller Milch

Asi v Kauflandu jsem natrefila na tuto limitovanou edici ochucených mlék. Hned mi padly do oka a jako prví zde mám malinu s nádechem margarity. Je to svěží, chuťově výrazné a moc dobré. Hned bych si to dala znovu!

Tvarohová tyčinka s příchutí slaného karamelu, Protein

Tuto tyčinku jsem sehnala v Lidlu v sekci s proteinovými produkty (mají samostatný stojan). Je poměrně hutná, fakt sytá a příchuť karamelu je docela výrazná, takže jsem spokojená. Docela se mi lepila na patro, ale to tyto tyčinky prostě dělají. Klidně si ji koupím znovu, na svačinu je moc fajn.

Milk Slice Broskev, Kinder

Jakmile se objeví nějaká limitovaná edice značky Kinder, nemohla jsem odolat ani novince mléčného řezu s broskvovou náplní. Sehnala jsem multipack v Bille, takže jsem se podělila i s rodinou. Broskvová příchuť je moc příjemná, té náplně je tam dost. Je to příjemně svěží a lehké a ráda to koupím znovu.

Elder Flower Soda, The Taylor

Tuto limonádu jsem koupila v Actionu a stála jen pár korun. Jedná se o perlivou bezinkovou limonádu. Já jsem ji měla vychlazenou a k jídlu byla skvělá. Nebyla zbytečně přeslazená, bezinková příchuť byla výrazná. Já mám bezinku moc ráda, děláme doma i šťávu (už máme letošní várku, ale táta nenosí z lesa jen bezinky, ale taky houby:-D).

Kournout Karamel, Ballino

Tuto zmrzlinu jsem koupila celkem náhodně v Lidlu, měli na ni akci 3+1 zdarma a Martin chtěl ty jahodové. Vzala jsem tedy dva jahodové a dva karamelové kornouty a měly doma veliký úspěch. Zmrzlina je hezky krémová, je tam hodně příchuti a polevy a kornout je vylitý čokoládou. Určitě je koupím znovu.

Zmrzlinová trubička, Billa

Dalším nečekaným úlovkem je tato zmrzlinová trubička z Billy. Patří mezi ty levné nanuky (já je mám vlastně mnohem raději), ale je moc dobrý. Trubička si zachovala svoji křehkost a křupavost, je částečně polomáčená. Uvntř je obyčejná krémová zmrzlina a dohromady je to skvělá kombinace.

High Protein Pudding White Chocolate, Lidl

Dalším kouskem z lidlovské sekce proteinových dobrot je tento puding s příchutí bílé čokolády. Je celkem sytý, jako svačina posloužil skvěle. Ta chuť bílé čokolády je docela výrazná a mně se to líbilo. Plánuji ho koupit znovu:-)

Proteinový jogurt High Protein Strawberry, Lidl

Posledním kouskem ze sekce Protein z Lidlu je tento jahodový jogurt. Je nízkotučný, obsahuje hodně proteinu a tedy i hodně bílkovin. Co se týče chutě, působí to na mě spíše jako ochucený tvaroh, ale bylo to dobré.

Lady Snack Salted Caramel, Lady Lab

Tuto tyčinkou jsem přihodila do košíku na eshopu Lady Lab. Samozřejmě mě nalákala ta příchuť slaného karamelu, pro tu mám slabost. Tyčinka je poměrně hutná, sytá, hodí se skvěle na svačinku nebo když vás honí mlsná.

Mléčný nápoj Maracuja Sunrise, Müller Milch

Posledním kouskem dnešního článku je další nápoj ze sekce Müller Milch z jejich limitované edice Party. Kombinace maracuji a sunrise (očividně odkaz na koktejl tequila sunrise) je hodně povedená. Je to docela sladké, ale chuťově vyvážené.

Jak sami vidíte, dneska tu není žádný přešlap, ale spoustu dobrot, které bych si ráda koupila znovu. Řadu Protein z Lidlu bych ráda ještě více prozkoumala. Co vás zaujalo nejvíce? Znáte něco z výše zmíněného? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

8 thoughts on “Ochutnáno 61

  1. Helena

    Tak tentokrát opravdu ani kousek. Proteinové výrobky občas kupuji pro Adama, ale sama jsem je zatím nechutnala.
    Hani, měj příjemný den. Helena

  2. Lucie

    Ahoj, znám všechny produkty kolekce Milbona a proteinové řady z Lidlu, moje oblíbená řada, snad při každém si nějaký z nich koupím, na svačinu ideální.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *