Ochutnáno 55

Krásný den,

zase mám telefon plný fotek jídla, tak se vrhneme na další ochutnanou desítku. Tentokrát budou převažovat sladké chutě a hodně věcí jsem sehnala v DM v jejich sekci dobrůtek. Tentokrát tu nejsou žádné šílené průšvihy, ale něco bylo lepší a něco ne:-)

Kváskový tousťáček, Bread Way

Tento chlebík mám z rohlíku, ale myslím si, že jednu semínkovou verzi mají v Lidlu. Tento vypadal jako větší veka, dal se snadno rozpéct a byl opravdu chutný. Večer budu objednávat na rohlíku, tak si ho znovu vezmu.

Ovocný jogurt z Valašska, višeň

Višňové jogurty mám všeobecně hodně ráda, takže jsem v obchodě neodolala této, když byly v akci za 8,90 Kč. Dají se takto sehnat poměrně často a má je v sortimentu většina českých supermarketů. Je to klasický ovocný jogurt, byla jsem s ním spokojená.

Mléčná čokoláda Moser Roth

Tuto čokoládu mi zase přivezl Martin z Německa. Je to hodně poctivá čokoláda, na chuti je to opravdu znát. Na jazyku krásně taje. Líbí se mi, že v krabičce je čokoláda balená po menších částech

Dairy Drink Fruity Vibes, příchuť broskev a nektarinka

Tento drink je možná ochuceným podmáslím, ale mě zaujal svým obalem. Kupovala jsem ho klasicky v Bille a stál do třiceti korun. Já mám ráda různé jogurtové a mléčné nápoje a tento byl rozhodně povedený. Měla jsem ještě jednu příchuť, ale než jsem si stihla lahvičku vyfotit, nějaký aktivista mi ji v práci vyhodil…

Přesnídávka Agiberia, příchuť jablko, banán a broskev

Tuto přesnídávku jsem získala zase u nás v jídelně v rámci snídaně. Já mám tyto kapsičky celkem ráda, taky si je kupuji, ale tuto značku vůbec neznám. Kombinace jablka, banánu a broskve je docela častá a já ji mám ráda.

Frühlings Schokolade, DM Bio

V DM jsem v jejich sekci DM Bio sehnala tuto čokoládu, která patří mezi limitky. U nás ji ale pořád mají, tak snad ji také seženete. Je to bílá čokoláda s příchutí jogurtu. Ještě obsahuje různé ovoce – borůvky, maliny, jahody. Čokoláda byla přesně taková, jak jsem čekala. Já mám tento typ sladkostí ráda, takže bych si ji klidně koupila znovu.

Čokoládová tyčinka s jahodami

Hodně mě zaujala tato menší čokoládová tyčinka, která obsahuje jahodovou náplň. Je to něco podobného jako jahodová Milka. Měla jsem dvě a obě mi hodně chutnaly:-) Klidně bych je koupila znova, i když byly docela drahé.

Beeren in dreierlei Schokolade, DM Bio

Hodně mě zaujalo ovoce v různých druzích čokolády. To jsme si načali s Martinem k nějakému filmu a teda byla to bomba. Fakt nám to hodně chutnalo. Musím se podívat, jestli to ještě mají, tady bude asi spokojený každý.

Donut Banana Sauce, Papita

Tento banánový donut jsem zase dostala v práci. Značku Papita znám, měla jsem od nich spoustu sladkých tyčinek/sušenek, které měly nahoře polevu a posyp z lentilek. Donut je asi jejich novinka a byl hodně sladký a dost byl cítit tím banánem. Já jsem na sladké, mně to nevadilo, ale rozhodně to není pro každého.

Čokoládová tyčinka Himbeere Keks, DM Bio

Tato tyčinka je taky z jarní limitky a vypadalo v obchodě hodně dobře. Kombinaci sušenky, ovoce a čokolády mám ráda, ale tady to bylo takové slabší. Maliny nebyly téměř cítit, to samé platí o té sušence. Takže jsem vlastně měla hodně drahou čokoládovou tyčku.

Nejvíce mě asi zaujala čokoládová tyčinka s jahodami, ovoce v různých druzích čokolády a ten chlebík. To jsou kousky, které bych si hned koupila znovu. Slabší byla druhá čokoládová tyčinka, donut a asi ta bílá čokoláda.

Zkoušeli jste nějaké novinky z DM? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

10 thoughts on “Ochutnáno 55

 1. Helena

  Hani, v DM občas nějaké potraviny koupím, v poslední době ale vlastně nic.
  Znám jogurty z Valašska, ten s oříšky mám ráda a čokolády Moser Roth kupuji v Německu a vždycky spokojenost, ať už s mléčnou nebo hořkou…
  Měj příjemnou neděli, Helena

 2. Stáňa

  Hani, já měla čokoládu Moser Roth v hořkém provedení. Plněné čokolády nemám ráda, takže ty vůbec nekupuju a od Papita jsem měla kdysi nějakou tyčinku a bylo to šíleně sladké, takže jsem si od té doby od této značky nic nekoupila. Hodně mne zaujal ten tousťák, po tom se zkusím v lĹidlu podívat.
  Hezkou neděli

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   v Lidlu ho mají se slunečnicovými semínky, to by ti asi mohlo chutnat. Já je naopak nesnáším, takže ho kupuji jen našim a sobě ten obyčejný kváskový.

 3. Lucie

  Ahoj, znám jen Valašský jogurt, kupuji když jsou v akci v různých příchutích, taková klasika, nic extra, ale ani nic, co by nebylo ok.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *