Ochutnáno 4

Krásný den, 

nějak dneska nestíhám, takže jsem náhodně vytáhla pár fotek ze složky s jídlem a rozhodla jsem se, že dneska tu bude po dlouhé době Ochutnáno:-) Jsou to náhodně vybrané fotky, je tu docela dost sladkostí, které mám většinou v práci na svačinu. Tak jdeme na to:-)

Čokoládové mléko, Müllermilch

Asi jste si už u deníků jídla všimli, že mám ochucená mléka této značky ráda. Kupuji je ale jen v akci, protože jsou docela dost drahá. Občas je mám k snídani místo čaje. Čokoládové je opravdu chutné, přiměřené sladké. Z nabídky běžně dostupných je určitě nejlepší.

Royal Crown cola

Já miluji coca colu, ale tato plechovka byla v brandnooz boxu, tak jsem si ji taky dala. Chuť je určitě lepší než u pepsi, ale sama si ji jen tak nekoupím. Coca cola je jen jedna:-D

Smetanový jogurt Prémium, čokoládový s meruňkami, Mlékárny Valašské Meziříčí

Tato kombinace mě v obchodě hned zaujala, a tak jsem si ho musela koupit. Byl docela sladký a, upřímně řečeno, mě ta chuť tolik neokouzlila tolik, jak jsem si myslela. Znovu si ho kupovat nebudu.

Pomerančový džus, Solevita

Občas se v Lidlu rozmazluji a koupím si láhev tohoto skvělého džusu. Obsahuje dužinu, je to poctivý džus a mám ho ráda. Jenže láhev vyjde na čtyřicet kaček, takže to je docela dost.

Jesenka, Tatra

Rovnou se přiznám, že já, táta i můj kolega milujeme jesenky. Je to sladké úplně neskutečně, ale je výborné. Takové retro, ale občas (dobře, docela často) si ji koupím.

Studentská pečeť bílá

Úplně bílou čokoládu nevyhledávám (stejně to není čokoláda), ale nějak se ke mně dostala tato čokoláda. Je plná oříšků, ovoce a rozinek, což je fajn. Tyto čokolády kupuji třeba jako dárek pro žáky nebo zahraniční hosty a mají vždy úspěch.

Pikao s příchutí višně, Tatra

Další zahuštěné mléko, tentokrát kakaové. Objevila jsem limitku, která má ještě višňovou příchuť, což mě zaujalo. Chutnalo to přesně podle popisu, takže jsem byla spokojená.

Fritz cola

Tuto limonádu jsem dostala v restauraci v Třebíči. Celkem mi chutnala, přijde mi jako více bublinkatá kofola. Mají i v jedné restauraci v Příbrami, už jsem ji tam dvakrát měla.

Limonáda jablko, Zon

Další třebíčský úlovek, který mě nadchl. Jablečná příchuť si mě hned získala, vypila jsem tam asi tři lahve:-) Je to tradiční česká limonáda, kterou jsem u nás v Příbrami ještě nesehnala. Ale jestli se mi to povede, tak si ji určitě koupím. Je dobře bublinkatá a jablečná příchuť je vyváženě sladkokyselá.

Plněný croissant s jahodami a krémem, 7days

Tyto vakuované croissanty si kupuji na cesty, když vyjíždím brzy ráno a nestíhám snídani s čerstvým pečivem. Jsou dobré, měkké, chutné, duální verze mám ráda a nedrobí.

Banánové mléko, Candyup

Toto jsem kupovala v Kauflandu a je to přešlap. Jen taková obyčejná obarvená voda s chemickým banánem. Rozhodně nedoporučuji.

Makronky, Lidl

Tyto makronky mám z Lidlu, kde je mívají při francouzském týdnu. Jsou celkem dobré, nejlepší je malinová a citronová.

Jahodový džem, Samt

Tento džem jsem měla v brandnooz boxu. Je jahodový a neobsahoval zrníčka. Chutnal moc dobře, ale určitě ho nebudu kupovat znovu, protože děláme domácí marmelády.

Bílý jogurt, Billa Clever

Moje klasika. Kupuji si ho pravidelně. Dělá ho Hollandia, není sladký, je akorát řídký. Stojí jen 5,90 Kč a mohu ho všem doporučit.

Džem rybíz a višeň, Hamé

Tyto miniatury marmelád dostáváme v práci ke snídani. Jsou dobré, v pohodě je sním. Rybízová verze je plná zrníček, která ale nemám ráda.

Nanuk Double Rapsberry, Magnum

Moc dobrý nanuk, který je takový poctivý. Je tam hodně čokolády a dobrá malinová část, které by klidně mohlo být více.

Fidorka hořká s citronem

Jak je někde citron, tak mě to hned zláká. Tato verze je u nás doma moc populární, citron to příjemně osvěžuje.

Delikatesní vídeňské párky, Dulano, Lidl

Zakončíme to něčím slaným:-) Toto jsou asi nejlepší párky, které jsem kdy jedla. Myslím, že i vyhrály nějaký Dtest. Chutnají skvěle, obsahují vysoké procento masa. Jestli párky jíte, tak tyto musíte vyzkoušet:-)

Dneska by to tedy bylo vše:-) Jaká je vaše oblíbená sladkost? A jak jste na tom s párky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

2 thoughts on “Ochutnáno 4

  1. Stáňa

    Znám bílý jogurt Clever, občas ho v Bille koupím a marmeládu jsem měla taky z boxu a i jsem si kupovala meruňkovou. My si děláme taky domácí, ale meruňky a jahody na chalupě nemáme (meruňkám nepřeje moc Vysočina a jahodám fakt, že tam jsme je o víkendu), takže ty občas koupíme. Fidorka mám ráda, ale jedině červenou nebo hnědou,ostatní varianty jsou na mne hodně sladké.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *