Ochutnáno 38

Krásný den,

další várka ochutnaných potravin se zase nese v duchu takové běžné směsice. Většinu jsem si koupila sama, ale mám tu pár dárků a věcí z brand boxu. Asi není překvapením, že zase převažují sýry, pro ty mám prostě slabost:-)

Džus banán & jablko, Relax

Další povedený džus. Líbí se mi kombinace sladkosti banánu a nakyslosti jablka. Dohromady je to lahodné a vychlazený džus je příjemně osvěžující. Dá se snadno naředit vodou, ale chutná mi i jen tak. Určitě si ho zase někdy koupím v akci.

Maliny v hořké čokoládě, DM Bio

Tyto maliny jsem dostala v balíčku od Sabči a byly skvělé. Jedná se o lyofilizované ovoce v hořké čokoládě. Ta naštěstí neměla tak moc procent, takže nebyla až příliš trpká. Toto mlsání je strašně zrádné, člověk ani neví jak, a hned je to pryč:-D

Gouda plátky, Zlatý sýr

Tento plátkový sýr jsem kupovala asi na rohlíku, ale mají ho i v běžných supermarketech. Plátky byly dobře nakrájené, snadno se od sebe rozdělovaly. Sýr měl příjemně vyzrálou chuť, takž jsem byla spokojená.

Venkovská šunka, Dulano

Další šunka, kterou jsem vyzkoušela v Lidlu. Byla poměrně drahá, ale měla jsem na ni nějakou slevu. Chuťově byla ale úžasná. Dobře kořeněná, opravdu luxusní. Mohla bych ji mít pokrájenou na tenčí plátky, ale i tak jsem byla spokojená.

Proteinová tyčinka s karamelem, Sportness

Zkusila jsem si koupit nějaké tyčinky v DM drogérii. Jedná se o jejich privátní značku Sportness. Jako první jsem ochutnala tuto karamelovou a moc mě neokouzlila. Byla hodně sladká, na mě až moc, a ta náplň je dost hutná.

Guločky, Liptov

Jedná se o kousky uzeného sýra, které mají být vyrobené z horského mléka. Kuličky mají příjemně uzenou chuť, ta je dost patrná i po čichu. Jsou i dost syté a rozhodně mi chutnaly. Měla jsem je na jednom hraní a i všichni ostatní byli moc spokojení.

Trvanlivé tyčinky, Havlík

V posledním brand boxu byly i tyto tyčinky od Havlíka. Já všeobecně nemám slané tyčinky moc ráda, ale jeden večer mě honila mlsná na slané a doma jsem našla právě tyto tyčky. Vyzkoušela jsem je, ale přiznám se, že jsem je ani nedojedla. Jsou dost slané (to je fajn), ale přišly mi neuvěřitelně nudné.

Jogurt Mix Chocolate Crispies & Coconut Pie, Müller

V obchodě mě zaujala i tato limitovaná edice, která kombinuje kokosový jogurt s čokoládovými kuličkami. Ta kombinace je povedená, chutnal mi i samotný kokosový jogurt. Müller Mix má dobré věci, často si tam pochutnám.

Crispy, M&M´s

Tyto bonbony byly také v posledním brand boxu a já jsem snědla dřív, než jsem udělala samostatnou fotku:-D Je to taková obdoba našich lentilek a chutnaly mi. Já mám tento typ sladkostí ráda, takže jsem byla spokojená. Sama se snažím si je nekupovat, abych je doma nejedla, ale když jsem je dostala, tak do mě samozřejmě spadly:-D

Minipareničky neuzené, Pilos

Dalším sýrem jsou tyto minipareničky, které jsem sehnala v Lidlu. V balení bylo šest kousků sýra, každý pěkně zavinutý. Sýr byl jemný, příjemně slaný a na obloženou mísu perfektní. Měli jsme ho na jednom hráčském večeru a rozhodně slavil úspěch.

Největším propadákem jsou určitě slané tyčinky a taky ta proteinová z DM mě moc neokouzlila. Naopak mi hodně chutnaly všechny sýry, maliny v čokoládě, džus a šunka. Znáte něco z dnešní desítky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

14 thoughts on “Ochutnáno 38

 1. Stáňa

  Já jsem dřív docela dost kupovala ty proteinovky z DM (karamelovou teda ne, protože karamel nerada), ale v poslední době mi nějak nejedou. Buď se mi změnila chuť nebo se změnily ty tyčinky….
  Zaujaly mne ty minipareničky, ale asi bych sáhla spíš po uzených…

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem je nyní pořídila poprvé, tak jsem na ně zvědavá. Některé jsou docela dobré, jiné jsou horší. Minipareničky byly skvělé.

 2. Lucie

  Ahoj, měla jsem tu tyčinku z dm a taky mě moc nechutnala. Jak mám karamel ráda, tak tady to bylo takové nic moc. Ani se mi už nechce zkoušet další příchutě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *