Ochutnáno 37

Krásný den,

další dávka ochutnaných dobrot je zase takový ten můj obvyklý mix. Jsou zde i nějaké nápoje a sladkosti. Poslední část mé velké objednávky Lindt:D Jak mám dovolenou, tak mám více času objevovat různé dobroty v obchodech a  baví mě to:-D

Čokoládové bonbony Lindor Strawberry & Cream, Lindt

Na tyto bonbony jsem se hodně těšila. Mám ráda bílou čokoládu a jahody. Bohužel mi to přišlo hodně slabé. Bylo to akorát jen sladké, vůbec tam nebyla výrazná jahodová složka. Tyto bonbony vám rozhodně nemohu doporučit.

Crunchy müsli Raspberry & Blueberry, Crownfield

V Lidlu jsem si od jejich značky Crownfiled pořídila několik druhů müsli. Toto je celozrnné a obsahuje poměrně dost kousků lyofilizovaných malin a borůvek. Müsli je příjemně křupavé, ovoce hezky nakyslé. S bílým jogurtem to je parádní snídaně.

Anglická slanina, Pikok

Další kousek z Lidlu a od jejich značky Pikok, která se specializuje na uzeniny. Anglickou slaninu jsem kupovala v akci 1+1 za slušnou cenu. Má vysoký podíl masa, což je pro mě vždy důležité. Byla moc dobrá, jen mi vadí, jak mají jednotlivé plátky zamotané do sebe.

Žervé pažitka, Krajanka

Tento čerstvý smetanový sýr jsem měla v malém kelímku k večeři v rámci pobytu v lázních Vráž. Měl dobrou konzistenci na roztírání (jako pomazánkové máslo) a příjemnou chuť. Pažtky tam naštěstí nebylo zase tak moc, takže mi to chutnalo.

Bílá čokoláda, Das Exquisite

Tuto čokoládu jsem našla v balíčku od Stáni a byla luxusní. Je to také bílá čokoláda s kousky jahod a kokosu a byla moc dobrá. Jahodové částečky byly chuti patrné, celá tabulka byla pěkně tenká, na jazyku se to rozplývala. S tím Lindtem se to nedá porovnávat…

Bílý jogurt, Milbona

Milbona je další značka Lidlu. Tento bílý jogurt měl jedno kilo a stál mě snad do 50 Kč, takže jsem moc spokojená. Víčko se dobře odklápělo. Jogurt byl hezky krémový, lehce nakyslý, jak to mám ráda. S müsli to byla výborná ranní snídaně.

Sýr Grana Padano Gran Soresina, Latteria Soresina

Tento sýr parmazánového typu jsme od někoho dostali. Já je mám hodně ráda a použila jsem ho do špaget carbonara. Byl moc dobrý, snadno se strouhal a nevidím rozdíl mezi ním a další sýry tohoto typu. Značku úplně neznám, takže nevím, kde ho koupit.

Džus ananas & kokos, Santal

Tuto značku džusů mají v Café Smoo. Mám moc ráda jahodu s banánem a nyní jsem vyzkoušela ananas s kokosem. Džus má výrazně krémovou chuť po kokosu, ananas mu zase dává lehce svěží sladkost. Má hodně řídkou konzistenci, někdy jsou džusy poměrně husté, toto je spíše jako voda.

Džus Jahoda, banán, jablko, Relax

Ovocné džusy mám v létě moc ráda. Toto byla příjemně osvěžující kombinace. Líbilo se mi tam jablko, které dodávalo kyselost. Banán zase příjemnou sladkost a jahody nikdy nic nezkazí. Relax džusy mám všeobecně ráda a v Bille je často různá akce.

Sladký krém s oříšky a čokoládou, Ketodiet

Tento krém byl posledním brand boxem. Značka Ketodiet se objevuje v boxech v poslední době často, což je fajn. Jejich věci jsou hodně drahé, tak jsem ráda, že je můžu vyzkoušet. Já úplně nejsem nutellový typ, což je taková alternativa k tomuto krému. Kapsička je praktická na cesty, ale moc mě to neokouzlilo. Bylo to dost sladké a přišlo mi, že mi to tak jakoby padá na jazyk.

Největším propadákem je určitě čokoláda Lindt a taky krém od Ketodiet. Nejvíce mi chutnal sýr, müsli a džus od Relaxu. Zkoušeli jste někdy něco od Ketodiet? Co je vaše obvyklá snídaně? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

10 thoughts on “Ochutnáno 37

 1. Stáňa

  Hani, jsem ráda, že jsem se s čokoládou trefila 🙂 (a musím říci, že stejně jako ostatní čokolády téhle rossmannovské značky má hodně příznivou cenu). Ta kapsička od Ketodiet už jednou v boxu byla a mám pocit, že mi docela chutnala (ale já jsem ten typ, co jí nutelu lžičkou :D), z toho posledního boxu ji nám ještě doma – nějak jsem v tom vedru na čokoládu neměla chuť).
  Snídám nejčastěji právě musli s jogurtem nebo ovesnou kaši (buď s banánem nebo s čokoládou nebo s ořechy). Musli preferuju čokoládové – kupuju si buď od Emca nebo z Mixitu proteinové.
  Hezký víkend

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   ta čokoláda od tebe byla výborná, snědla jsem ji na třikrát, to se teda stydím, dlouho nevydržela. Já doma taky často snídám musli s jogurtem a nějakým ovocem. V sobotu ráno chodí táta pro pečivo a noviny, tak většinou bere nějaký rohlík i mně, tak to mívám rohlík se sýrem. Za chvilku mi už zase začne škola, takže budu opět chodit na snídaně do jídelny, to bude jiné.

 2. Lucie

  Ahoj, nic z toho jsem neochutnávala, ale zaujalo mě to müsli. Rozhodně se po něm kouknu, s tvarohem nebo jogurtem a ovocem je to má oblíbená snídaně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *