Ochutnáno 33

Krásný den,

dnešní dávka bude plná mlsání, nějak se mi doma sešlo docela dost sladkostí, hlavně díky narozeninám. Ze slaných věcí tu je jen jeden zástupce, ale příště to bude zase lepší:-)

Bílá čokoláda s jogurtem, Svět plodů

Toto je čokoláda v podobě takových peciček, obsahuje 32% čokolády a jogurtová příchuť je příjemně patrná. Za mě je to skvělá podoba čokolády, používala jsem ji hodně na pečení, ale když mě honila mlsná, dala jsem si jednu pecičku a bylo to.

Dobrá kaše ovesná Jahoda, Bonavita

Tuto instantní kaši jsem dostala v jídelně k snídani. Já si je domů sama nekupuji, mám klasické vločky a kaši si udělám doma normálně. Jahodová příchuť mě tedy vůbec nesedla, mělo to takový nepříjemný chemický ocas. Jiné varianty byly mnohem lepší.

Jogurt Lesní ovoce, Ekomilk

Další kousek z naší jídelny je jogurt s příchutí lesního ovoce. Je od značky Ekomilk, která by měla být běžně k dostání. Za mě je to spíše méně kvalitní jogurt, ovoce je hodně rozmixované. Přišel mi docela sladký a konzistence mě úplně neokouzlila. Z ovocných jogurtů mám raději třeba Jogobellu.

Čokoládová tyčinka White Nougat Crisp, Vivani

Tuto tyčinku jsem dostala od kolegy Milana k narozeninám. Je to hodně kvalitní čokoláda, která obsahovala nugátové křupinky. Jedná se o veganský a bio produkt. Mile mě tato tyčinka překvapila, byla lahodná, hezky se rozpouštěla na jazyku. Nevím, kde to Milan koupil, ale já byla hodně spokojená.

Jogurtový nápoj Lassi Ananas a kokos, Vitasia

Tento jogurtový nápoj jsem sehnala v Lidlu v asijském týdnu a byl úplně luxusní. Kombinace ananasu a kokosu je skvělá, lehce nasládlá po kokosu a svěží díky ananasu. Líbí se mi i balení, kde po odtržení víčka je takový malý otvor na pití. Až bude zase asijský týden, koupím si další.

Čokoládová tyčinka Black Cherry, Vivani

Další tyčinka od Milana je s příchutí třešní, což miluji. Byla to už hořká čokoláda, ale naštěstí ne ta nejvíce procentní, kterou nemám opravdu ráda. Třešňová příchuť byla hezky výrazná, hned bych si dala znovu.

Třešně v čokoládě, Zdraví z přírody

Milan mě hodně zásobil mlsáním. Další jsem vybalila sáček s třešněmi v čokoládě. Jednalo se o hořkou čokoládu, konkrétně 68%. Bylo to skvělé, kousky byly velké, všechny moc dobré. Je to fakt neřest, takovéto mlsáníčko:-)

Jogurtky s meruňkami, CountryLife

Zase ten Milan:-D Značku CountyLife potkávám ve zdravé výživě nebo v sekci potravin v drogérii. Zde byly sušené meruňky namáčené v jogurtové polevě. Tu mám obzvlášť ráda, takže mi to moc chutnalo. Líbí se mi, že když mě honí mlsná, dám si jeden dva kousky a jedu dál.-)

Čokoládová tyčinka Creamy Milk, Vivani

Poslední kousek od značky Vivani a od Milana:-) Je to tyčinka, která je z mléčné čokolády a uvnitř má mléčnou náplň, takže připomíná Kinder čokoládu, pro kterou mám slabost. Je to opravdu kvalitní čokoláda, na chuti je to hned znát.

Bageta Sýrový mlsoun, Fresh Crocodille

Byla jsem v práci nějak dlouho, neměla jsem pořádnou svačinu, takže jsem musela vyrazit do automatu, kde jsem si nakonec vybrala tuto sýrovou bagetu. Obsahuje camembert, eidam, vajíčka a pikantní dresink. Stála 60 Kč, což je docela dost. Já nejsem milovník těchto dopředu dělaných baget, ale nakonec ušla, i když bych byla raději za jinou bagetu, ideálně světlou.

Z dnešního přehledu mi nejvíce chutnaly tyčinky Vivani a ovoce v polevě. Nejhorší byla rozhodně instantní kaše. Máte rádi tyto balené bagety? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

10 thoughts on “Ochutnáno 33

 1. Helena

  Hani, z tvé nabídky znám právě ty čokoláda Vivani. Někde, myslím na Košiku jsem ji přihodila do nákupu a pak ji darovala… Příště si ji nechám :o)
  Měj hezký den. Helena

 2. Lucie

  Ahoj, když už obloženou bagetu, tak dělanou doma, tyhle nekupuji. A neznám ani nic z těchto dobrot, pravda je, že už mlsám jen minimálně, ale byly doby, kdy jsem něco sladkého, aspoň kousek musela mít snad každý den.

 3. Stáňa

  Hani, já obložené balené bagety taky v podstatě nekupuji. Občas si koupím nějakou v práci v bufetu, ale to je jiná „liga“ – dělají si je tam sami čerstvé.
  Znám čokoládu Vivani – kdysi jsem od někoho dostala právě tu s třešněmi a chutnala mi (výdávám tuhle značku ve zdravých výživách nebo biopotravinách). Z asijského týdne taky měla nápoj Lassi, jen jsem klasicky sáhla po mangovém. Příště zkusím ten ananasový, když ti tak chutnal.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   u nás ve škole bufet není, i když bychom o něj stáli. Máme jídelnu, která vaří poměrně dobře (na jídelnu) a má fakt dobré snídaně.

 4. Sabina

  Ahoj Haničko, bagety byly jednu dobu taková moje neřest, hlavně dobách kdy jsem chodila do školy. Od Crocoddile mám nejradši Kuřecí Caesar a nebo klasiku Šunkový Eifel, čas od času neurazí ani klasický Golf a teď jsem koukala, že mají nějakou novinku s vepřovým trhaným a chedarem, to bych ráda zkusila. Bagetu už jsem neměla proklatě dlouho.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já na ně nejsem moc zvyklá. Celkově nerada kupuji hotová jídla, podle mě je to extra drahé a málo kvalitní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *