Ochutnáno 1

Krásný den, 

rozhodla jsem se, že zde otevřu novou rubriku Ochutnáno. Není to moje myšlenka, ale tento typ článků vídám u Stáni z veverkoviny.blogspot.com a opravdu mě baví. Zkouším jíst zase něco jiného než ona, tak snad vás to bude bavit:-) Nečekejte zde úplně zdravou stravu, spíš se mi daří vyfotit kdejaké mlsání:-) Ono taky co fotit na ovoci a zelenině, že?:-D

Rychlý snack s tmavou polevou a perníkovým kořením

Na tuto sušenku jsem přišla v práci, kdy jsme ji měli k nějaké snídani. Tedy její jogurtovou ségru:-) A je to opravdu mňamka, nic extra přeslazeného. Je to obyčejná kukuřičná oplatka s polevou, ale moc dobrá. Kupuji ji v Kauflandu.

Kravík kakaový, banánový, jahodový

Ochucená mléka mám ráda, občas si je kupuji domů nebo ke svačině do školy. Kravík je dobrý, ale celkem drahý. Nejraději mám příchuť banánu:-)

Gouda, strouhaný sýr, Milbona

Kupovala jsem ho v Lidlu a u nás doma je to taková stálice. Používáme ho běžně do vaření a na špagety. Klasické goudě z Holandska se to tedy nevyrovná, ale na vaření je super.

Gran Moravia

Tento sýr kupuji v Bille, používám ho hlavně na těstoviny nebo do různých slaných koláčů. Je moc dobrý, chuťově připomíná parmazán.

Jogurt s čokoládovými kousky, Milka

Obsahoval kousky sušenek obalených v Milce. Samotný jogurt je obyčejný smetanový a dobrý. Jsem s ním spokojená, chutnal dobře. Jenže je to pekelně drahé, i ve slevě jsem za to platila 16,90 Kč v Kauflandu.

Ochucené mléko Müllermilch – čokoládový

Tady platí asi to samé jako u Kravíka. Kupuji si ho jen, když je ve slevě, protože jinak je to drahá záležitost.

Zeleninové čipsy Tretter´s – mrkev a petržel

Měla jsem je v brandnooz boxu a mně celkem chutnaly. Byla jsem z toho sama překvapená. Doma tedy spěch vůbec neměly, nikdo je jíst nechtěl. Naštěstí jsme měli hráčský večer, kde jsem je taky nabízela, a tam hned zmizely:-)

Royal Crown cola

Miluji coca colu, moje obrovská slabost. Tato cola nebyla špatná, vychlazená byla moc příjemná, měla jsem ji na Silvestra a v pohodě jsem ji vypila.

Dupetky solené

Tak to je slabota. Tento reklamní vzorek byl taky v boxu a vůbec mi to nechutnalo. Je to dusivé a nezajímavé. Ani jsem to nedojedla.

Studentská pečeť bílá

Bilá čokoláda úplně mezi moje nejoblíbenější nepatří, ale právě u Studentské pečeti je to výjimka. Občas s ní hřeším, ale jen občas, protože zrovna tato sladkost není nejlevnější.

Mléčná rýže s medem a meruňkou, Riso

Kombinace vypadala lákavě, ale bylo to dost průměrné. Ani mi moc nechutnala rýže a ta sladká část byla zvláštní. Od Kunína je má mnohem raději.

Myslím, že dneska nám to docela stačí, ale přiznám se, že těch fotek mám mnohem více:-) Určitě bych Vám doporučila ty sýry, ochucená mléka a čokoládu. Co zajímavého jste ochutnali naposledy Vy? Jaký je Váš nejoblíbenější sýr? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

 

Tagged on:

2 thoughts on “Ochutnáno 1

 1. Stáňa

  No, tak já mám ochutnané věci taky na blogu :-D, takže jsi nejspíš četla… Občas kupuji Grand Moravii a mám ji ráda, i když většinou sýr parmazánovitého typu lovím v Lidlu (Grana Padano), protože vyjde výrazně levněji. Jinak znám samozřejmě i věci, co jsou z boxů a většinou i mé hodnocení bylo podobné.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   taky většinou kupuji ten sýr v Lidlu, jenže u náš je Lidl na kraji města, kdežto Billu mám hned vedle baráku, takže na běžné nákupy chodím tam. Určitě se brzy objeví další článek tohoto typu, mám totiž počítač a telefon plný fotek různých pamlsků:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *