Obnovující tělový peeling Alladale – recenze

Krásný den,

Natura Siberica je u mě doma momentálně zastoupena větším množstvím produktů, jedním z nich je i obnovující tělový peeling Alladale. Je pojmenován podle skotské přírodní rezervace Alladale, kde samozřejmě rostou bodláky, skotské národní květiny. Kromě výtažků z bodláku zde najdete i extrakt z planých sibiřských bobulí. Peeling by měl pokožku zvlhčovat, zásobovat vitamíny a také je jeh úkolem zpevnění.

Peeling je obrovský, v plastové dóze najdete dokonce 370 ml produktu. Kelímek má veliké vypouklé víčko, takže to není úplně „travel friendly“ záležitost. České popisky najdete jen na papírové krabičce, zbytek je v angličtině. Pod víčkem je ještě ochranná hliníková fólie, takže se nemusíte bát, že vám produkt během cesty k vám někde vyteče.

Konzistence je spíše tužší, je to takový hustý krém plný zrníček. Je to opravdu hodně obrušující peeling, nic pro nějaké jemné začátečníky. Má korálovou barvu, na pokožce ale nezůstává, peeling se bez problémů smyje. Stačí ho docela málo, ubývá mi pomalu. Během používání jsem pečlivě sledovala působení na problémových partií a opravdu bych řekla, že díky pravidelným masážím je pokožka pevnější a hladší.

Vůně je tak středně výrazná, bylinkově citrusová. Je to pro mě typická parfemace přírodní kosmetiky. Já to mám ráda, nijak mi to nesmrdí. Na pokožce po umytí moc cítit není, což mi nijak nevadí, používám po peelingu ještě gel.

Já mám ráda drsnější peelingy, takže s tím jsem velmi spokojená. Líbí se mi, že se jedná o přírodní kosmetiku. Značka Natura Siberica mě zase nezklamala:-) Peeling seženete zde. Já za zaslání děkuji eshopu holime.cz.

Máte rádi peelingy? Používáte i ty tělové? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Obnovující tělový peeling Alladale – recenze

 1. Helena

  Krásná krabička, hezká dóza a překvapivě barevný obsah :o) Na tělo mám taky ráda, když je peeling skutečně cítit… Teď jsem si připravila jeden, co jsem dostala – myslím mrtvé moře z Manufaktury, tak uvidíme…
  Haničko, měj příjemný den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   natura Siberica má vždy moc pěkné balení, fakt mě baví:-) Tak mrtvé moře z Manufaktury jsem ještě neměla. Brousím si ale zuby na tu jejich jarní limmitku Louka, chtěla bych si ji koupit v dubnu. Jestli máš ráda výrazné peelingy, tak tento Alladale by ti určitě hodně vyhovoval. Měj se krásně!

 2. Lucie

  Ahoj, peelingy používám, nejraději mám ty od Ziaji a Organic Shop. Od Natura Siberica teď používám zubní pastu a je moc fajn.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   ty jejich peelingy mám taky moc ráda a dost jsem jich vyzkoušela:-) Zubní pastu od Natura Siberica jsem ještě neměla, většinou si kupuji nějaký Colgate apod.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   to máš pravdu! Já jsem pořád přemýšlela, co mi to připomíná:-D Peeling je skvělý, já mám ty hrubší fakt ráda:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *