Objednávka ze Sephory

Krásný den,

na začátku dubna se konal náhradní maturitní ples mojí třídy a já jsem tam kromě jiného dostala jako dárek poukázku do Sephory, kterou lze uplatnit i v eshopu. V druhé půlce měsíce byly Dny Marianne, což je ideální příležitost na nákupy:-D Já jsem měla už nějaké věci vybrané v košíku dopředu, aniž bych věděla o dárku. Na kartičce bylo 1500 Kč a já jsem samozřejmě využila každou korunku. Zcela vypočítavě jsem udělala dvě objednávky, abych dostala dárek dvakrát (protože Sephora je poněkud lakomá na dárky k nákupu).

Rozhodně jsem chtěla jejich barevné linky. Sehnat tekutou linky v nějaké zajímavé barvě je nadlidský výkon. Značka Sephora Collection každopádně v nabídce má odstín č. 05 Tropical Juice (270 Kč). Četla jsem nějaké pochvalné recenze na jejich novou řasenku Big By Definition (390 Kč), která slibuje veliký objem.

Už dlouho mám vyhlédnutou další mini paletku od značky Natasha Denona. Tentokrát volba padla na variantu Mini Glam. Stojí bez slevy 650 Kč, takže je fajn využít nějakou výhodnou akci. Dívala jsem se i na další varianty, ale ty bych asi tak nevyužila.

Druhou paletkou v tomto článku Major Love od Too Faced. Na to, že paletka obsahuje pouze osm stínů, je cena 860 Kč docela vysoká. Mě samozřejmě okouzlily ty zelené odstíny, pro ty mám prostě slabost.

Posledním produktem, který jsem si objednala, je maska od Sephora Collection. Je to plátýnková maska, která spadá do vánoční limitované edice. The Knitted maska by měla vyživovat a zjemňovat pleť. Cena masky je 49 Kč.

Jako dárek k objednávce tu mám dvě plátýnkové masky The 2 in 1 Oil Mask (ke každé objednávce byla jedna maska). Dále jsem si mohla vybrat dva vzorečky, takže tu mám dvakrát makeup Light Reflection Foundation od Narsu. Sisley je hodně drahá značka, vybrala jsem si zde vzorek šamponu na objem a pleťovou masku Velvet Sleeping Mask. Posledním vzorečkem je vůně Candy od Prady. V balíčku byly i slevové kartičky na další nákupy.

Plně jsem využila dárkovou kartu, kterou jsem obdržela, a ještě jsem doplatila cca 220 Kč. Na celý nákup jsem měla slevu 25%, která se vždy hodí:-) Jsem hodně zvědavá na ty paletky a zelené linky. Jak se vám moje objednávka líbí? Co byste si vybrali vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Objednávka ze Sephory

 1. Helena

  Hani, parádní nákup! Ty paletky jsou fakt krásné a díky dárkové kartě to ani nebolelo, že :o)
  Měj hezký den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, taky už jsem jednou dělila objednávku do  dvou kvůli dárkům :).
  Dárková karta je fajn – to má člověk pocit, že vlastně nakupuje zadarmo. 😉 Paletky se mi líbí obě, akorát já bych tolik paletek nevyužila. Já jsem zvyklá používat pořád jednu, dokud v ní něco je 😀
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   přesně! To byly skvělé nákupy, to by se mi líbilo častěji:-) Já paletky na oči ráda střídám, pro ty mám opravdu slabost.

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, ta linka vypadá zajímavě. Zrovna po nějaké barevné pokukuji nejlépe nějaké smaragdové, abych tak řekla. Paletky obě dvě hezké, já se teď snažím krotit, moc se nemaluju, tak si nechci domů pořizovat něco, co bych nevyužila. Na to, že je to parfumerie, tak je smutný, že i v lecjakém levnějším e-shopu člověk něco dostane a tady to bývá tak často problém.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   na tu linku jsem hodně zvědavá. Je docela těžké sehnat nějaké barevné tekuté linky, teď jsem nikde nic neviděla. Já se naopak v posledních dnech maluji docela dost, jsem u maturit, tak se to docela očekává. Ty vzorky jsou fakt úsměvné…

 4. Lucie

  Ahoj, moc hezké nákupy, nejvíc se mi líbí ta paletka Too Faced, ačkoliv přiznávám, že kvůli ceně bych si ji novou nekoupila, spíš z druhé ruky, pokud bych měla štěstí. Už jsem takto nakoupila víc,,skvostů“ za pár korun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *