Objednávka z výprodeje na elnino.cz

Krásný den,

další objednávka, já vím:-D Úplně jsem ji v plánu neměla, ale podzimní výprodej na eshopu elnino mě nakonec zlákal. I když tu mám nakonec docela dost kousků, cena je hodně nízká. Objednávku jsem si nechala poslat do zásilkovny, kde je to nejlevnější.

Začnu dekorativkou, která mě nalákala nejvíce cenou. Hodně mě zaujala paletka očních stínů od značky Rimmel. Mám variantu č. 005 Boss Babe (76 Kč),kde jsou krásné zelené odstíny. Jak je někde zelená, tak tomu nemohu odolat. Druhým a posledním dekorativním kouskem je lesk na rty od značky Elizabeth Arden. Měli opravdu veliké slevy na tuto značku, takže za 34 Kč mám doma nově odstín Berry Vibes.

Doma už nemám ani jedno mýdlo na ruce a místo toho do dávkovače liju různé sprchové gely, abych je trochu spotřebovala. Ve slevě ale měli moji oblíbenou značku Baylis & Harding, tak jsem si objednala dvě půllitrové lahve po 36 Kč. Vybrala jsem si verze Pink Magnolia & Pear BlossomJasmine & Apple Blossom. Jsem z toho opravdu nadšená, protože značka je jinak dost drahá.

Značka Tigi je zastoupena hned třemi kusy, přičemž jejich ceny jsou opravdu směšné. Doma mi došlo pěnové tužidlo, tak jsem si na zkoušku vzala za 19 Kč jejich tužidlo na objem. S jejich kondicionéry jsem taky většinou spokojená, a proto tu mám verzi Start Me Up! za 17 Kč a Amped Up za 18 Kč. Ty ceny jsou opravdu neuvěřitelné a já mám obrovskou spotřebu tohoto typu produktu.

Poslední dvě věci spadají také do vlasové péče, ale jsou od značek, které neznám a které celkově patří k těm dražším. První z nich je kondicionér na objem od značky John Frieda (74 Kč) a druhou opět kondicionér Pure D-Tox od Franck Provost Paris (31 Kč).

Sami vidíte, že se mi povedlo sehnat dost věcí za velmi slušnou cenu. Věřím, že to bez problémů spotřebuji. Objednávka mě vyšla na 386 Kč i s dopravou. Zaregistrovali jste tento výprodej? Pořídli jste si také něco? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Objednávka z výprodeje na elnino.cz

 1. Helena

  Hani, zajímavé kousky! Kosmetiku BaH mám taky ráda, občas si jí dopřeji.
  Shodou okolností jsem tam taky teď nakupovala, pro Terku k svátku její oblíbenou LANCÔME LA VIE EST BELLE.
  Měj příjemný den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   to máš pravdu, já spotřebuji vše:-D Rtěnky mám doma v hojném počtu, tak ty asi moc kupovat nebudu…

 2. Lucie

  Ahoj, výprodej jsem taky využila a vyšel mě hodně draho:D Ceny sice byly hodně nízko, ale tím víc jsem toho přidávala do košíku. Pořídila jsem si docela dost rtěnek, protože za tu cenu se mi je tam nechtělo nechávat a pak tak různě, největší radost mám z vůní Replay za něco přes stovku.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   ten výprodej byl fakt hodně lákavý. Zatím jsem se vším spokojená, jen ta rtěnka od Arden nefunguje, vůbec mi nejde dostat barvu na houbičku.

 3. Sabina Emma Nováková

  Ahoj Haničko, pěkné kousky a opravdu za hubičku. S Baylis & Harding člověk nikdy nešlápne vedle, jsem moc zvědavá s čím přijdou letos na Vánoce. Vloni jsem se upejpala nad tou brusinkovou řadou a pak jsem litovala, jak rychle se vyprodala. Frieda mi na vlasech nadělal pěkný rošťačiny a už ho znovu nechci, ale tobě bude určitě sedět, když mně ne.

  Měj se krásně!

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabčo,
   jsem fakt spokojená skoro se vším. Baylis voní krásně, už používám to druhé mýdlo. S Friedou jsem celkem spokojená, funguje dobře, ale mám po něm hodně jemné vlasy.

 4. MonalisabeautyERiAnna

  Wau, to jsou panečku ale opravdu velké slevy, na takové narazit, tak také zkouším nové produkty. Paráda. Já jednou za dva týdny cca zajdu do drogérie Pemi, kde je taky tolik lákadel, ale ne vždy vše tak výhodné, jak se tváří. Krásný večer Hani. ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   nebudu ti nic nalhávat, klidně bych toho objednala mnohem více, ale dost jsem držela:-D Drogérii Pemi u nás nemáme, to je škoda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *