Objednávka z eshopu nazuby.cz

Krásný den,

dentální hygiena je asi důležitá pro nás všechny. Já jsem si vždy všechny pomůcky na zuby kupovala v drogérii nebo v lékárně, na eshopy jsem nikdy nepomyslela. Nabídka spolupráce s eshopem nazuby.cz mi samozřejmě udělala radost. Když jsem si prošla eshop, tak se ukázalo, jak jsem obrovsky naivní, protože ceny na eshopu jsou mnohem nižší než u nás v lékárně nebo v drogérii…

Základem jsou pro mě samozřejmě kvalitní klasické kartáčky na zuby. Už několik let velmi ráda používám značku Curaprox, a proto jsem si vybrala trojbalení ve variantě Super Soft. Já mám hodně citlivé dásně, často mi krvácí, takže používám vždy jen ty nejjemnější kartáčky. Zaujal mě ještě malý kartáček s trojúhelníkovou hlavicí od značky Tepe. Líbí se mi, jak je malý. S ním se hezky dostanu i dozadu ke stoličkám.

U kartáčků ještě zůstanu. Před několika lety jsem změnila zubařku a to byl velmi zásadní krok v mé péči o zuby. Paní Simča mi doporučila jednosvazkový kartáček, který je moji obrovskou láskou. S ním si po vyčištění ještě všechny zuby pěkně přeleštím. Je to něco úžasného, opravdu doporučuji tyto kartáčky vyzkoušet. Na eshopu jsem si vybrala jeden od značky Curaprox (ty kupuji běžně) a rozhodla jsem se, že vyzkouším i levnější variantu od Tepe.

Už několik let je součástí mojí zubní rutiny i používání zubních nití a mezizubních kartáčků. Paní zubařka mě vždy napomíná, když na to zapomenu:-D Mám úplně malinké mezírky mezi zuby, takže potřebuji ty nejmenší mezizubní kartáčky. Značku Tepe mám osvědčenou, i paní zubařka mi je doporučovala, takže jedno balení je moje. Zaujala mě zubní nit v držáčku, to se mi moc líbí. Někdy mám problém vytočit se s nití, toto mi to rozhodně usnadní. Co ale vůbec neznám a moc mě to na eshopu zaujalo, jsou párátka s kartáčkem. To se podle mě vždy hodí:-)

Zubní pasty jsou pro mě most důležité. Kvůli krvácení z dásní používám speciální pastu Gum Paroex, která obsahuje nějaké chemikálie, které s tím umí perfektně zatočit. Nesmí se tedy používat neustále, takže ji střídám s běžnými bělícími pastami. U nás v lékárně stojí Gum Paroex 150 – 170 Kč. Na eshopu jsem ji sehnala za 99 Kč. To je tedy rozdíl, co?:-D

Běžné pasty mám ráda úplně obyčejné, často volím značky jako Colgate nebo Signal. Vybírám si ty s bělícím účinkem, protože jsem samozřejmě marnivá:-D Zde jsem se rozhodla vyzkoušet nějaké jiné značky. Zaujala mě bělící pasta od značky Gum, s kterou mám dobrou zkušenost. Pak jsem podlehla reklamě a objednala pastu značky Paradontax. Nakonec mě zaujala ještě značka Natura Siberica, s kterou mám jinak velmi dobrou zkušenost. Vůbec jsem netušila, že mají v nabídce i zubní pasty, ale jejich Polar Night moc ráda vyzkouším.

Celou objednávku jsem zakončila ještě jednou lahvičkou ústní vody. Oral B vody jsem ještě nezkoušela, tak to bude premiéra:-) Opět jsem si vybrala bělící variantu, tak jsem zvědavá, jaké budou účinky.

Eshop nazuby.cz nabízí samozřejmě mnohem širší sortiment, než jsem vám tu zvládla představit já v rámci své objednávky. Najdete zde celé portfolio elektrických kartáčků, ústních sprch, prostředků na bělení zubů a produkty, které se týkají rovnátek, zubních náhrad nebo pomocníků pro svěží dech.

Za zaslání všech věcí děkuji ještě jednou eshopu nazuby.cz. Zajímalo by mě, jestli vy pomocníky z dentální hygieny nakupujete na eshopech, nebo v tradičních obchodech (lékárny a drogérie). Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Objednávka z eshopu nazuby.cz

 1. Helena

  Hani, ráda jsem se podívala. U nás máme speciální „zubní“ prodejnu, ráda tam chodím. Pasta od Natura Siberica mě taky zaujala, netušila jsem, že ji mají v sortimentu.
  Měj pohodové pondělí, Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, pěkný článek. Já jsem na zuby hrozná, mám už několik let zánět v dásních a nějaká mezizubní péče no jednou za měsíc maximálně. Taky mám hrozně malé mezery mezi zuby, takže najít něco co tam napasuji, zatím jedině nit. Pasty si ráda kupuju Signal white now, případně ještě Colgate s mikrogranulkami, ale jinak používám, co je zrovna doma. Zuby se mi naštěstí nekazí, ale na nějakou dentální hygienu by mě nedotáhnul nikdo ani párem volů, stačí mi zubařka to je vždycky zážitek. No a zrovna v únoru k ní jdu, takže si to s těmi dásněmi zase vyslechnu. Ústní vodu jsem používala, když jsem bydlela u rodičů, teď bych jí zase v přeplněné koupelně nikam nenarvala a nějak extra mi nechybí.

  Měj se hezky

 3. Stáňa

  Hani, já kupuju věci na zubní hygienu většinou v drogérii. Mezizubní kartáčky mám aktuálně z DMka, stejně jako ústní vodu, a  párátka s nití mám dokonce myslím z nějakého supermarketu. Kartáčky používám většinou od Spokaru, taky vybírám ty soft (což mi připomíná, že musím domů dokoupit zásobu). Pokud jde o pasty, používáme doma většinou Colgate, občas sáhnu po nějaké jiné…
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem právě také vždy nakupovala v drogérii nebo u nás v lékárně. Jsem hodně mile překvapená tím výběrem a cenami, které jsem zde našla.

 4. Lucie

  Ahoj, vše na zuby nakupuji v klasických obchodech/drogeriích nebo e-shopech, třeba když nakupuji kosmetiku, tak k ní přihazuji i produkty na zuby. O e-shopu specializovaném přímo na zuby jsem ani nevěděla. Curaprox a TePe jsou moje stálice, ale značky zubních past, ústních vod a zubních nití tak různě měním.

 5. Babilenka

  Hani, používám většinu věcí, co píšeš. Kartáčky kupuju jen Curaprox, vyhovují mi nejvíc. O zuby pečuju, chodím pravidelně k zubaři i na dentální hygienu. Přesto problémy mám, zrovna zítra mě čeká trhání a navrtání na implantát, tak si užiju… Ahoj Lenka
  http://www.babilenka.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *