Objednávka z eshopu lilibela.cz

Krásný den, 

v srpnu jsem udělala větší objednávku na mém oblíbeném eshopu lilibela.cz, který je celý věnovaný přírodní kosmetice. Víte, že se neustále snažím do své péče zapojovat přírodní a bio produkty.

Potřebovala jsem nový peeling na vlasovou pokožku a tady jsem šla na jistotu. Vybrala jsem si rakytníkový od značky Natura Siberica. Od stejné značky mě zaujala i sada péče o pleť, která obsahuje mycí emulzi, peeling a energizující masku. Určitě plánuji samostatnou recenzi na toto trio.

Jelikož sami dobře víte, že miluji peelingy, tak jsem si zase jeden objednala. Značku Dr. Konopka´s jsem doma už jednou měla, jen tentokrát jsem si vybrala hydratační peeling.

Poslední dva objednané produkty jsou Havlíkovy přírodní apotéky. Vzala jsem si Bylinnou osvěžující a hydratační vodu ve spreji, která je pro rozjasnění pleti. Voní nádherně bylinkově a už jsem si na sebe stříkla během psaní tohoto článku:-) Druhým produktem je Kouzelná studánka – Odličovací voda šetrná k pleti. Ta obsahuje levanduli, mateří kašičku a speciální patentovanou látku Pentavitin.

Paní Julie, která vede eshop, je moc milá a štědrá. Dostala jsem k objednávce hned několik dárků – odlitek květinové vody Růže, plstěné mýdlo od Savon de V  s vůní Tibetského citrusu a krásně zabalený sáček, kde jsou hned čtyři vzorky. Našla jsem tam dětskou pastu a levandulový šampon od značky Urtekram a pytlíček koupelové soli (nádherný název – Koupelová sůl pro radost).

Přiznám se, že mám obrovskou radost z každého kousku. Balíček mi přišel nádherně zabalený a převázaný růžovou mašlí. Paní Julie mi dala dokonce slevu 10% a domluvily jsme na budoucí spolupráci, takže samé dobré zprávy. Zajímalo by mě, jestli jste už také někdy objednávali na tomto eshopu? napište mi, kde kupujete přírodní kosmetiku Vy:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *