Objednávka v pinkapanda.cz

Krásný den, 

na začátku měsíce na mě na FB zase vyskočila reklama na Mystery bag, který můžete zdarma získat na eshopu pinkpanda.cz, když tam objednáte za 700 Kč. Už několikrát jsem této nabídce odolala, ale tentokrát jsem se na stránky šla podívat a zjistila jsem, že bych vlastně snesla nějaké nové produkty:-)

V balíčku byl ještě kupon…

… a seznam produktů se složením a návodem (na kterém někdo očividně svačil)

klasická objednávka:

Určitě jsem věděla, že potřebuji černé linky. Doma mám jen klasické se štětečkem od Reginy, ale žádnou fixu. Na některá líčení mi více sedí linky ve fixu, jinde mám raději ty klasické. Zde jsem našla linky Renaissance, který mají moc pěkný obal. Jsem na ně dost zvědavá, určitě bude na blogu časem recenze. Plánuji i jednu novou sérii článků, do které jsem potřebovala tuhý pudr a makeup. Makeup ve sticku jsem snad nikdy neměla, tak jsem zvědavá, jaký bude. Nakonec mi v košíku přistála celkem levná řasenka, lesk na rty v korálové barvě a dva štětce. Štětečky jsou hodně levné, ale fakt mi vyhovují na ty máslovější oční stíny (mám už asi dva doma, používám je ráda).

dárky k objednávce:

Pinkpanda.cz umí být fakt štědrá. Dostala jsem hned několik pleťových masek v pytlíčku od značky Montagne Jeunesse. Já jsem rozhodně masková, takže se už nyní těším na testování. Kromě toho tam byla i bublající maska od Biovéne. Dostala jsem ještě dva oční stíny, jeden od značky Uma a druhá od ProArtist, a nějakou rozjasňující tužku od Catrice. V Mystery bagu byla ještě nude rtěnka od Makeup Revolution a paletka na konturování.

Celkově jsem s eshopem a objednávkou spokojená a těším se, až všechny ty produkty začnu testovat. Vyšlo mě to na necelých osm set, což je ještě docela přijatelná cena. Nakupujete na tomto eshopu? Využíváte podobné akce, jako byla tato s Mystery Bag? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *