Nečekaný dubnový nákup

Krásný den, 

ačkoliv jste už četli nákupový článek za duben, nečekaně se tu objevuje ještě jeden. Poslední dubnový den jsem s mamkou vyrazila do DM drogérie, kde jsme měly v plánu nějaký menší nákup. Nakonec mě to stálo 1799 Kč beze slevy, jelikož zrušili ten jejich bodový – slevový systém. Fakt super.

Koupila jsem hlavně praktické věci, hlavně konzervy pro kočky a nějaké věci do domácnosti. Mamka taky potřebovala docela dost věcí, takže cena vylezla pěkně vysoko.

V kuchyni mi došlo mýdlo, takže jsem potřebovala náhradní náplň. vybrala jsem si opět vůni zázvoru a citronu, kterou mám ráda. Nějak se mi ztratila pinzeta, takže jsem si koupila novou. Transparentní pudry mám moc ráda a ten z Nyxu jsem dodělala. Chtěla jsem původně sáhnout po Essence, ale našla jsem nějakou limitku Catrice, kde byl tento Makeup Freezing Powder v odstínu C01 Ready, Set, Go. Také jsem chtěla nějaké hydratační polštářky pod oči a nakonec má volba padla na Dermacol, který je tedy fakt předražený. Minule jsem zapomněla na můj milovaný suchý šampon pro tmavé vlasy od Batiste.

Zbytek nákupu tvoří plátýnkové masky. Doma mi došla veškerá má zásoba. Všimla jsem si, že v DM mají nějaké nové od Baley – červenou Energy a modrou Regeneration. Také mají novou limitku Cool Camel. Tu jsem vzala dokonce dvakrát, kdyby mamka chtěla taky:-) Nakonec jsem našla v regálu i novou černou Garnier plátýnkovou masku – je to verze Očišťující a hydratační maska pro zmatnění mastící se pleti.

Tak takto dopadají nečekané nákupy:-) Naštěstí jsem všechno potřebovala, nenakupovala jsem nic navíc, i když se mi tam dost věcí líbilo:-) Zkoušeli jste už nějakou novou plátýnkovou masku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *