Natasha Denona – Mini Gold Palette

Krásný den,

dneska se společně podíváme na jeden z mých luxusnějších kousků dekorativní kosmetiky, konkrétně na mini paletku Mini Gold od značky Natasha Denona. Jedná se o dost luxusní značku, která se proslavila velmi kvalitními pigmentovanými očními stíny. Já jsem neodolala jedné akci na eshopu Sephory a nakupovala jsem tam se slevou 20%. Původní cena této paletky je zde 650 Kč.

Já jsem si vybrala verzi Mini Gold, kde najdete nádherné zelené odstíny, které jsou kombinované s tmavší zlatou. Paletka je opravdu malá, sami vidíte, že je zde pouze pět stínů. Balení je plastové, ale přijde mi celkem bytelné a nemám s ním žádný problém. Uvnitř tedy najdete celkem pět barviček.

Jednotlivé stíny mají různé finiše – jsou tu matné i třpytivé barvy. Matné jsou opravdu parádně pigmentované, ale jako opravdu extrémně. Ty třpytivé jsou takové měkké, nádherně se s nimi pracuje. I když je to docela drahá paletka (jen pět stínů za 650 Kč), tak přesně vím, za co jsem si zaplatila. S barvami se pracuje snadno, ihned se do sebe ztrácejí, jejich výdrž je nekonečná.

Opravdu jsem z této paletky nadšená a obávám se, že si asi časem budu muset koupit další. Hodně se mi líbí ještě verze Retro, Star a Glam. Jak se tato paletka líbí vám? Zkoušeli jste už značku Natasha Denona? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Natasha Denona – Mini Gold Palette

 1. Stáňa

  Barvy jsou opravdu pěkné a jestli mají výdrž, tak není co řešit, i když cena je fakt vyšší. Já sama se u paletek pohybuji v cenových relacích o dost níž, ale třeba se jednou taky rozhodnu pro něco luxusněnšího 😉

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já mám doma hromady paletek z drogérie za úplně jiné ceny. Až v posledních letech jsem sehnala nějaké luxusnější kousky, většinu jsem ale kupovala z druhé ruky. Tato je tedy úžasná, zelenou na očích nosím asi nejraději.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   pro mě je to též první zkušenost a jsem opravdu nadšená. Myslím si, že brzy podlehnu a nějakou další si pořídím.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   díky moc! Já jsem z té paletky taky nadšená, je fakt krásná. Asi si třeba k svátku dopřeju další verzi:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *