Nákupy za poslední týden

Normálně jsem neplánovala tento článek psát, protože jsem si myslela, že bych na něj neměla čas. Večer měla totiž přijít moje mamka, abychom spolu počítaly nějaké derivace. Jenže nabrala zpoždění a mně vybylo pár minutek, takže dáme takovou nakupovací rychlovku. Nejsou to ani nákupy za celý měsíc září – což jsem ráda, protože jsem hodně utrácela a tím pádem by byl článek opravdu nekonečný… Jsou to nákupy za poslední týden, dokonce ani ne celý:-) I tak je toho dost:-)

Začneme oblečením a tím pádem tím, co jsem ulovila dneska:) Po hodině němčiny jsem jela s mamkou do Kauflandu, a protože u nás vedle Kauflandu leží Takko, do kterého nám přišly takové ty slevové pohlednice, zamířila jsem s mamkou nejdříve tam. Šlo to rychle, koupila jsem si černé tričko s tříčtvrtečními rukávy a výstřihem voda. K tomu jsem si vybrala vínový svetřík s velkými oky (budu pod něj nosit normálně tílko), který je pěkně volný a dlouhý, takže pohoda. Opět má moje oblíbené tříčtvrteční rukávy:-) Ještě jsem pořídila jeden šátek, což je dárek pro babičku k Vánocům. Ano, již začínám nakupovat na Vánoce:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tento týden jsem si koupila i několik časopisů a v nich se schovávaly různé dárky. Takže do mé sbírky přibyl třpytivý lak na nehty od Essence (myslím, že se nacházel v InStyle nebo v Joy, což jsou časopisy, které si kupuji pravidelně, mám doma všechna čísla). K tomu jsem si v pátek koupila i nový Cosmopolitan, kde byla paletka očních stínů. A u kasy jsem sáhla po pro mě neznámém časopisu Luxury, kde je oční krém.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V pátek jsem byla v Praze na jedné matematické konferenci, která se konala na Malostranském náměstí, a po cestě na Smíchov jsem se stavila v drogérii Teta. My v Příbrami Tetu máme, ale je úplně jiná, má i jiné logo atd. Trošku mě to mate, přiznám se… Každopádně tady jsem koupila něco úplně jiného, než jsem si plánovala:-) Pořídila jsem si oční stíny od Essence v odstínu O7 Over the taupe, poté dvoje stíny od Rimmel – Victoria´s Purple a Greenwich, nůžtičky na nehty, šteteček na francouzskou manikúru od Essence a tvářenku od značky Uma v krásném odstínu O3 Beautiful Burgundy. Na stojanu Uma jsem si vybrala ještě krásný lesk na rty s odvážným názvem Toxic Lips:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V naší příbramské Tetě jsem byla také a pořídila jsem si kromě jiného i dvě pleťové masky od Freemanna. První z nich je v pytlíčku a jedná se o Antistresovou pleťovou masku s minerály z Mrtvého moře. Druhou maskou je tuba (plné balení) s Detoxikační pleťovou maskou s čokoládou a jahodami. Ta tak krásně voněla, že jsem ji tam nemohla nechat:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A co by to bylo za nákupy, kdyby tam nebyl můj milovaný Avon?:) Objednala jsem si toho samozřejmě mnohem více, ale tady vám ukážu aspoň pár věcí:) Předně jsem si pořídila vzorky všech odstínů nové rtěnky Ultra Color Bold. Na ty jsem si pořídila speciální krabičku.  K tomu jsem si objednala dva nové odstíny lesků na rty z Color Trendu – Vivid Violet a Fuchsia Flash. Aby lesků nebylo málo, na doprodejové stránce jsem si vybrala dva odstíny mého oblíbeného lesku na rty Perfect Kiss – Seducible Red a Sweetly Peach. Aby produktů na rty bylo ještě více, přišly mi dvě tužky na rty – Coral Desire a Mystery Mauve. A jelikož pilně objednávám, mohla jsem si objednat sadu dvou výrobků Luxe –  bronzeru a štětce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

i Lízinka miluje nákupy:-)

i Lízinka miluje nákupy:-)

A co jste si pořídili vy? Napište mi:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *