Nákupy oblečení a doplňků – Tesco, Kik, Pepco

Krásný den, 

o víkendu jsem byla na velkých nákupech s mojí mamkou. Objely jsme DM, Kik, Jysk, Pepco, Obi a Tesco. Všude jsem si něco vybrala, peněženka sténala a sténala, ale já vám dnes mohu ukázat několik mých úlovků.

Kik

V Kiku jsem se chtěla podívat především na doplňky do bytu, které jsem tam také pořídila. Potkala jsem zde i hezké fialové tílko z bavlny, které je delší a na spodní straně lemované pružnou krajkou. Už ho doma jednou mám, jsem s ním opravdu spokojená, a tak jsem si ho pořídila znovu. Mamka si ho vybrala také:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pepco

V Pepcu jsem opět chtěla především doplňky do bytu (pořád sháním svícen pod tři velké svíčky), ale zastavila jsem se ještě u stojanu s ponožkami. Potřebuji nějaké nové. Mám ráda klasické ponožky, ty nízké kotníčkové neumím nosit, v botaskách mi lezou dolů. Vybrala jsem si dvě sady barevných fusek a k tomu ještě dvě sady bílých klasických. Za měsíc máme praktické maturity a já budu potřebovat do nemocnice i bílé ponožky.  Doma žádné nemám, přijdou mi nepraktické. Jedna sada obsahuje tři páry a stojí necelých 50 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tesco

Do Tesca jsem šla přednostně pro ty ponožky a vybrala jsem si několik sad. Všechny jsou černé a mají různé barevné detaily. U stojanu s obuví mě zaujaly slevy a vyzkoušela jsem několikatery boty a šťastně si domů odnesla 4 páry. Jedny stály 207 Kč:-) Mám dvoje balerínky do špičky, v šedé a v tmavě modré barvě. K tomu jsem zvolila květované slip ony a béžové espadrilky s měděnou špičkou. Všechny jsou velmi pohodlné a jsem nadšená z toho, že mám konečně nějaké pěkné jarní botky. Nakonec jsem si vzala ještě klobouček. Je oboustranný, z jedné strany černý, z druhé khaki. Je pánský a vzala jsem ho taťkovi. Uvědomuji si, že v něm vypadám nejspíš jako šílený rybář, ale líbil se mi a já mám kloboučky ráda.

klobouček:-)

klobouček:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nejvíc nadšená jsem z těch bot, dlouho jsem nějaké sháněla. Jakou obuv nosíte na jaře nejraději Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *