Nákupy a novinky: září 2016

Krásný den, 

v srpnu jsem utrácela za kosmetiku jako divá, ale v září jsem byla hodná holka a hodně jsem se krotila. Pořídila jsem si jen několik maličkostí, i když byla lákadla jako Dny Marianne. Přesto se mi tu menší hromádka produktů objevila, většinou jsou to nutné věci a takové ty provozní maličkosti. Tak jdeme na to:-)

Lidl

V Lidlu jsem byla primárně pro potraviny, ale zaujaly mě tam nové sprchové gely od značky Cien. Všechny varianty jsem si poctivě očuchala a nakonec jsem si vybrala verzi s třešněmi a jogurtem. Voní moc pěkně a těším se na ní. Doufám jen, že se bude lépe vymačkávat než kolega z Dermacolu. Ještě jsem přihodila odlakovač na nehty, protože mi ten můj došel.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dárky z časopisů

Září bylo hodně bohaté na různé produkty na obálkách časopisů. Já si pravidelně kupuji Joy, InStyle a Cosmopolitan. Tentokrát jsem programově pořídila i Bazaar, protože tam byla miniatura sprchového gelu a tuhého mýdla od L´occitane. V Cosmopolitanu byla orchidejová plátýnková maska od značky Sephora, což mi přijde jako super dárek. V Joy jsem našla miniaturu spreje B.U. a vzorek produktů od Vichy. Myslím, že v InStylu byl vzorek péče od Garnier. Snažím se v poslední době všechny vzorky používat a neskladovat doma. Aspoň mohu vyzkoušet zase nějaké nové produkty.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skotsko

Vůbec nechápu, jak se mi povedlo do Skotska odjet bez parfému a bez linek na oči. Snažila jsem si oboje koupit na místě, ale pořídila jsem pouze tekuté linky ve fixu od značky P.S., kterou najdete v Primarku. Linky jsou černé a stály mě pouze libru a půl.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DM drogérie

V září jsem se vypravila i do DM, kde jsem nakupovala spíše věci do domácnosti a pro kočky.  Z kosmetiky jsem si odnesla hlavně nutnosti. Jako vždy jsem si pořídila balzám na rty Balea Sensitive (29,90), pěnové mýdlo Garten Eden od Baley (42,90), řasenku Lash Sensational od Maybelline (159,00) a tři balzámy na vlasy  Diamond Gloss Care od Nivey (jeden za 54,90). Poprvé jsem si zde také koupila vatové tamponky od Ebelin (29,90). Jsou to ty malé kulaté a v balení je jich 140. Protože jsem v DM byla v rámci Dnů Marianne, tak jsem jako dárek dostala sprchový gel od značky Balea dle vlastního výběru. Moje volba padla na krásnou vůni Insel Traum, o které jste si zde mohli přečíst i samostatnou recenzi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Avon

Z Avonu jsem si tentokrát objednala pouze tři produkty (jsem na sebe hrdá:-). Prvním z nich byl lesk na rty v odstínu Cherry Splash a další dvě věc jsou moje oblíbené jumbo tužky na oči. Doma mám už pěknou taupe barvičku, takže nyní jsem objednala fialový odstín Lavender a béžový Cream. Ráda tyto tužky používám jako bázi pod oční stíny a nebo je nanesu samostatně a rozmažu do ztracena.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rowenta

U Kristinky na blogu jsem vyhrála balíček vlasových produktů od značky Dove a žehličku na vlasy. Dove mi na vlasy nevyhovuje, ale vím, kam je poslat. Žehlička na vlasy mě naopak spasila, protože se mi nečekaně rozbila ta moje a já bez ní nedám ani ránu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Září bylo kosmeticky trochu odlehčené a já jsem za to ráda. Snažím se nyní spotřebovat co nejvíce doma nasyslených zásob. Blíží se Vánoce, které bývají na kosmetiku celkem bohaté a zároveň jsou pro moji peněženku velmi náročné, takže musím trochu šetřit. Co pěkného jste si koupili Vy? Vyrážíte také na nákupy na Dny Marianne? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

One thought on “Nákupy a novinky: září 2016

  1. Zuzzmake-up Blog

    Já se taky snažím nějaký ten měsíc spotřebovávat a celkem se daří. Nakupuju jen to, co mi dojde, ovšem dekorativku doplňuji stále. 😀 😀 na můj nákup se můžeš kuknout ke mě, napsala jsem po delší době článek…huráá 😀 D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *