Nákupy a novinky: říjen 2016

Krásný den,

ach jo, dlouho vypadal říjen tak nadějně, měla jsem tu jen malinkou hromádku věcí z Avonu a z edné návštěvy DM. Víceméně skoro samé věci, které jsem potřebovala, protože mi došly nebo docházejí. No a pak se to zase nějak zvrtlo… Byly Nákupy s Ona Dnes, kdy jsem velmi statečně nejela do Prahy (i když to bylo v plánu), ale nakonec mě zlákaly nějaké eshopy…

Avon poprvé

Jsem Avon lady a jsem zvyklá objednávat pravidelně, takže to není nic překvapivého. Potřebovala jsem nové BB Anew Vitale, protože to moje mi už došlo. Zrovna bylo v akci za 150 Kč, takže proč ne:-) Přihodila jsem sadu tužky, řasenky a lesku na rty za 69 Kč. Plánuji si z toho nechat jen něco, zbytek si schovám jako dárek. V akci za 39 Kč byly tělové peelingy od Naturals – čokoládový a jogurtový, musela jsem je mít:-) Protože ve své paletce na obočí od Essence už dlabu po dně, tak jsem si objednala sadu na úpravu obočí za 129 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Avon podruhé

No, druhá objednávka Avonu je už docela dost výživná. Jako odměnu za náročný týden v práci jsem si pořídila bronzové perly v korálovém odstínu (139 Kč). Už dlouho jsem neměla mojí oblíbenou řasenku Big and Daring za 139 Kč a k tomu byla tužka na oči Big and color v odstínu Slade za 29 Kč. BB Anew Vitale bylo za 130 Kč, to jsem tam při mé spotřebě nemohla nechat. Taky jsem potřeboval doplnit zásobu krémů na nohy, takže z řady Foot Works mi přibyl krém na nohy a peeling (každý za 29 Kč) a novinová sada s rybízem a vanilkou za 119 Kč. Taky jsem objednala dvě sady kosmetiky v rámci motivačního programu pro AL. Jedna sada mě vyšla na 19 Kč a je tu hromada věcí, většinu schovám jako dárky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Manufaktura

U Manufaktury byly slevy v rámci Nákupů s Ona Dnes, takže jsem nakonec neodolala a na jejich eshopu objednala. Pořídila jsem si několik sprchových gelů (111 Kč za kus)- Meruňka, Jablko, Hruška, tělový peeling Švestka (124 Kč) a pleťový peeling s mandlový olejem (143 Kč). Jako dárek jsem dostala minibalení Okurkové micelární vody.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lékárna Lancier

Zde jsem objednávala nějaké vánoční dárky a našla zde půllitrovou micelární vodu od Biodermy za 267 Kč. jsme zvědavá, jaká bude.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DM drogérie poprvé

Brousila jsem si zuby na novou značku Trend it up, konkrétně na jejich oční stíny. Sice jeden stál stovku, ale ty barvy a pigmentace mě přesvědčily o nákupu. Vybrala jsem si fialovou a khaki zelenou. Kromě toho jsem potřebovala nový gel na obočí, jako vždy jsem sáhla po značce She, s kterou jsem spokojená. A nakonec jsem si koupila gel na holení od Baley

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DM drogérie podruhé

Fakt jsem šla jen pro pár drobností, ale nějak se to nepovedlo. Předně se musím ale pochlubit, že jsem sehnala baleácký adventní kalendář, který jsem chtěla už loni a nepovedlo se mi ho nikde sehnat. Stál 399 Kč. Z nové limitky Sweet Wonderland jsem si objednala sprchový gel a tekuté mýdlo (24,90 a 19,90). Potřebovala jsem nové hlavice do žiletek, používám Balea Mystique a jsem s nimi spokojená (169 Kč). K tomu přihodila do košíku moje oblíbené pěnové mýdlo Garten Eden za 42,90. krásně voní a nezadělá celou koupelnu. Od Baley jsem si ještě pořídila objemový pudr na vlasy za 57,90. Dochází mi můj oblíbený suchý šampon, takže jsem koupila klasicky Batiste pro tmavé vlasy (139 Kč) a novinku od Loreal Elseve za 109 Kč. Frankie mi krade houbičky, které používám na smývání pleťových masek a peelingů, takže jsem si rovnou vzala dvě balení od značky Calypso (29,90 za kus). Na vlasy jsem si pořídila ještě slaný sprej na vlny od Toni and Guy. Na tuto značku byla sleva 50% ve slevové knížce a já jsem tento hodně vychvalovaný sprej už dlouho chtěla vyzkoušet. nakonec mám i dva produkty z dekorativní kosmetiky, oba od značky Trend it up. Vybrala jsem si transparentní konturovací tužku na rty, přijde mi to jako dobrý nápad, bude se mi hodit ke všemu. Doma nějaké konturky mám, ale hodí se jen k pár rtěnkám. Tato stála 69,90 a jsem na ní opravdu zvědavá. Původně jsem si plánovala, že si pořídím meruňkovou tvářenku od Essence, ale neměli žádné jejich tvářenky, takže jsem byla nucena podívat se po jiné značce. Nechtělo se mi za ní zase dávat moc peněz, takže nakonec mám opět Trend it up za 79,90. Na vše jsem měla slevu 10%.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kaufland

Při běžném nákupu potravin jsem si zase pořídila zásobu maxi vatových tamponků od značky Cathrine. Balení obsahuje 40 kusů a stojí 16,90.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nějaké drobnosti jsem zase nasbírala z časopisů, které si pravidelně kupuji. Ráda je vyzkouším a určitě se o nich něco dozvíte:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A nějaké ty swatche na závěr:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak sami vidíte, říjnové nákupy byly vydatné, doufám, že listopad bude lepší a skromnější:-) Co pěkného jste si koupili Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

3 thoughts on “Nákupy a novinky: říjen 2016

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *