Nákupy a novinky: červen 2022

Krásný den,

červnové novinky nebudou nijak dlouhé a ani extra drahé, ale není to zásluha toho, že bych neutrácela. Naopak jsem se docela rozšoupla, a proto tu budete mít v průběhu července spoustu nákupních článků z jednotlivých obchodů a eshopů.

Vivantis

Díky testování a Sabče, která mě na něj upozornila, jsem získala tělový peeling od značky Bloom & Blossom. Peeling fungoval dobře a měl hodně jemnou parfemaci, kterou jsem téměř necítila.

Avon

V Avonu jsem musela udělat ještě jednu menší objednávku, abych splnila limit pro motivační program. Objednala jsem si ve slevě moji oblíbenou vůni Eve Elegance, hydratační masku na vlasy s olivovým olejem od Planet Spa, jeden sprej na opalování s SPF 30, který bude pro mamku. Zbytek objednávky tvoří dekorativní kosmetika. Doma jsem dodělala většinu pudrů a chtěla jsem nyní zase nějaký kompaktní. Ty z Avonu jsou skvělé, dobře kryjí a jsou světlé. Zničila jsem si tuto kovovou pomůcku na zatlačení kůžičky na nehtech, tak jsem si objednala novou. Nakonec tu mám dva výraznější laky na nehty. Jedná se o odstíny Plum & Done (tmavší) a Fleeting Fuchsia (světlejší).

Kaufland

V Kauflandu jsem byla v červnu dokonce dvakrát. Poprvé jsem si vzala sedm balení maxi vatových tamponků od značky Bevola. Jedno balení stojí zase 16,90 Kč, takže mě to vyšlo na krásných 118,30 Kč. Při druhé návštěvě měli v akci plátýnkové masky Garnier za 39,90 Kč. Já je tolik nemiluji, ale cena je fajn, ony fungují a na léto budou dobré. Za masky jsem tedy zaplatila 119,70 Kč a celkově jsem v Kauflandu utratila 238 Kč.

Lidl

Byla jsem i na nákupu v Lidlu, a když jsem jela k pokladně, potkala jsem v jedné uličce stojan s maskami na vlasy od jejich interní značky Cien. Měli několik druhů, mě nejvíce zaujaly varianty s arganovým olejem a s olivovým olejem. Jedna maska stála 44,90 Kč, takže za obě jsem utratila 89,80 Kč.

Oriflame

U kolegyně Věrky jsem si vybrala nějaké novinky z Oriflame. Nejvíce mě zaujaly nové masky a peelingy. Všechno mi nepřišlo, takže vám zde mohu ukázat dva pleťové peelingy s brusinkou a čistící masku s verbenou. Jedna tuba mě vyšla na 69 Kč, takže celkem jsem zaplatila 207 Kč.

z časopisu

Už mi dobíhá poslední předplatné, konkrétně Cosmopolitan. Tam jsem na obálce tentokrát našla hned dva dárky, oba moc pěkné. První z nich je pytlíčková pleťová maska Beauty Elixir od Astridu, která je určená pro výživu a hydrataci pleti. Druhým kouskem je balzám na rty Švestkový lesk. Já mám zabarvené balzámy moc ráda, na ten se tedy dost těším.

od mamky

Mamka mi předala sadu Rituals, kterou od někoho dostala a ona by ji tolik nevyužila (nepoužívá peelingy). Jedná se o řadu Ritual of Jing a obsahuje tělový peeling a tělový krém. Tato řada má hodně jemnou relaxační vůni a moc mi vyhovuje, už jsem ji jednou měla. Těším se, až oba produkty začnu používat:-)

Dnes by to tady bylo vše, ale slibuji, že si pořádně užijete několik dalších haulů:-D Suma utracená za kosmetiku v tomto článku je 534,80 Kč. Červenec bude určitě klidnější, i když bych se ráda podívala do nějakých slovenských drogérií. K narozeninám jsem dostala ještě hodně poukazů do Rossmanna a do Top drogérie, takže další nákupy budu směřovat spíše do těchto obchodů. Co jste si naposledy koupili vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Nákupy a novinky: červen 2022

 1. Helena

  Hani, já jsem byla trochu utrácet u Rituals a včera v Drážďanech – tam je i obyčejná kosmetika (laky na vlasy, zubní pasty, cestovní balení kosmetiky…) přece jen o dost levnější než u nás.
  Měj hezkou neděli, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já to mám za hranice z domova docela daleko, bydlím ve středních Čechách. Teď jsem ale na Slovensku a plánuji omkrnout místní nabídku.

 2. Lucie

  Ahoj, zaujala mě sada Ritulas a pak masky na vlasy Cien, ani jsme nevěděla, že je mají v nabídce, ale před nedávnem jsem tam koupila suchý šampon, moc často do Lidlu nechodím, spíš do Kauflandu.

 3. Stáňa

  Hani, já se na červnový nákupní článek teprve chystám. Utrácela jsem hlavně v Rossmannovi a Y.R. díky narozeninovým slevám. A můj poslední nákup byl sprej na odrosty, protože jsem zjistila, že moje kadeřnice má 14 dní dovolené, takže si ten šedivý proužek u hlavy musím nějak zlikvidovat sama. No – už se těším, až budu mít novou barvu 🙂
  Hezké léto

 4. Erika

  Zelená sada Rituals od tvojí mamky je velkou radostí, plně tomu rozumím, vím že máš tuto značku ráda. Připomněla jsi mi nový katalog Avonu, jdu se hnedle podívat. Krásnou neděli milá Hani. ☺♥

 5. Sabina

  Ahoj Haničko, a to si představ, že Cien má nově v nabídce dvě plátýnkové masky. Já teda jako odolala, ale přijde mi to jako zajímavá novinka. Jinak ta sada Rituals vypadá nádherně!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *