Na co se můžete těšit v únoru

Krásný den,

leden byl pro mě pracovně hodně náročný, to je ale každý rok. Sice jsem jsem se snažila vydávat každý den jeden článek, ale minulý víkend jsem byla tak unavená, že prostě jeden den článek nebyl… Doufám, že bude únor pohodovější. Nějak jsem si naivně myslela, že budeme třeba už chodit klasicky do školy, ale pořád nic. Příští týden budu mít dovolenou (tak trochu povinně), kterou budu trávit samozřejmě doma. Ráda bych si připravila nějaké články do zásoby, tak snad to vyjde:-)

Frankie, asistent pedagoga:-)

rubrika krása:

 • nákupy a novinky: leden 2021 – mám toho zde docela dost, takže se máte na co těšit:-)
 • spotřebováno: leden 2021 – mám pocit, že to nebude tak objemné jako poslední dva měsíce, tak uvidíme (odhaduji to jen podle plnosti tašky)
 • lookfantastic box: únor 2021 – předplatné pokračuje, takže i tento měsíc se těším na novou krabičku krásy
 • oblíbenci za zimu – připravila jsem si pro vás i článek o oblíbené dekorativní kosmetice za zimu
 • paletky Catrice – recenze
 • krémy Biotherm – pečlivě právě testuji sadu nočního a denního krému a brzy bude recenze
 • pleťová péče Ziaja – právě testuji novinky ze Ziaji a recenze bude brzy
 • tvářenky Nars a Natasha Denona – připravila jsem si i recenzi na dva high end kousky:-)

rubrika kultura:

 • knižní přírůstky: leden 2021 – budou skromnější, ale něco jsem přesto pořídila:-)
 • přečteno: leden 2021 – podařilo se mi přečíst docela dost knih, je to zajímavá všehochuť, takže se máte na co těšit
 • Nemám zde plánovanou žádnou recenzi, protože momentálně doma nemám žádné recenzní výtisky. Neznamená to samozřejmě, že by žádné recenze nebyly, ale vybereme společně knihy, které jsem si koupila sama. Třeba si o něco napíšete pod článkem o přečtených knihách:-)
online porada:-)

rubrika home:

 • bílkový chlebíček – recept na moc dobrý sladký chlebíček
 • mrkvovo – celerová pomazánka – taková zdravá verze jedné mňamky
 • candle haul: leden 2021 – jenom malinký článek, moc jsem to nepřeháněla
 • vypáleno – zde toho je naopak hodně, protože jsem pořád doma a vlastně mi tu od rána něco hoří:-)
mrkající Frankie:-)

rubrika móda:

 • fashion haul: leden 2021 – mám tu toho opravdu hodně, využila jsem slevy na Boprixu a na Zootu, tak se máte na co těšit

V hlavě mám ještě několik dalších článků, jen nevím, jestli se mi podaří je všechny uskutečnit, připravit a sepsat. Vždy si říkám, že o dovolené na to bude ideální čas, a pak mi to zase nějak nevyjde… Kdyby vás cokoliv zajímalo, klidně napište:-) Jak jste si užili leden? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Na co se můžete těšit v únoru

 1. Sabina

  Ahoj Haničko, no máš to teda pořádně nadupaný! Těším se na všechny články. Já tady teď mám první recenzní výtisk asi po dvou měsících. Zrovna jdu psát recenzi. Čekám další asi 4 knížky, tak uvidíme. Jinak čtu to, co mám nakoupeno, nebo co jsem dostala.
  Měj pekný únor, Sabina

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   jako vždy mám veliké plány, uvidíme, co vyjde:-) Já zatím žádné recenzní výtisky nemám (i když mi nabídka z Grady přišla, ale knihy už ne:-). Taky čtu z nasyslených zásob a vánočních dárků, bude to hodně znát ve článku o přečtených knihách.

 2. Lucie

  Ahoj, Frankie je fešák a určitě i milý společník:-) Těším se na všechny články, takhle zkraje měsíce nejvíc na ty bilanční-nákupy a spotřebováno. A i na recepty, zkoušela jsem tvé kuřecí v těstíčku a všem chutnalo:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   Frankie je teď veliký mazlík, takový sedmikilový mazlík:-D To jsem ráda, že kuře mělo úspěch. Jak jsem doma, tak vlastně vařím každý den, proto se snažím zkoušet i jiné recepty, abychom neměli doma pořád to samé…

 3. Stáňa

  Hani, ty tedy máš velké plány. Obdivuji články každý den. Já to stíhám tak ob den, někdy ani to ne. Těším se v podstatě na všechny články, nejmíň mne asi zajímá dekorativka, protože se maluju hodně málo, ale přečtu si i články o ní.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   pány mám vždy veliké, otázka je, co mi opravdu vyjde. Hodně spoléhám na to, že budu mít příští týden dovolenou a že si stihnu něco připravit do zásoby. Dekorativka teď asi bude, něco jsem si stihla už nafotit a taky mám doma dost nových paletek, které teď budu hodně testovat.

 4. Zuzka

  Pekne naplánované. Ja sa tiež snažím si to takto plánovať, ale okolnosti moje plány vždy zmenia a musim potom meniť aj články… No ale taký je život..
  Každopádne, teším sa na tvoje plánované články a dúfam, že sa ti ich podari publikovať podla plánov.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Zuzi,
   já si vždy dělám veliké plány a ono mi to pak taky nevychází… Třeba už několik měsíců mám v plánu článek o mé sbírce paletek a o sbírce parfémů… Pořád jsem to nestihla, tak snad brzy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *