Můj superbox speciál: jaro 2022

Krásný den,

konečně mi dorazila aspoň jedna objednaná krabička s překvapením (asi jste si všimli, že mi jaksi nepřišel lookfntastic box a ani brand box). Speciál je jako vždy zaměřený na kosmetiku a drogérii do domácnosti. Tentokrát je spíše prakticky zaměřený, ale to mi nijak nevadí, člověk stejně musí pořád uklízet a prát:-)

co box obsahuje:

 • čistící pěna, Ziaja
 • kapsle do myčky, Finish
 • noční hydratační péče Hyaluronic Aloe Jelly, Garnier
 • vitální sérum, Sebamed Pro!
 • tekutý čistič pračky, Lanza
 • regenerační péče 7 sec, Gliss
 • prací kapsle, Rex
 • aviváž Romance, Silan Supreme
 • prací kapsle, Perwoll
 • sprchový gel Secret View, Palmolive
 • zubní kartáčky, Colgate

Začnu asi těmi nejnudnějšími prvky – kapslemi do myčky, které nevyužiji, protože myčku nemám. Někomu je věnuji, asi nějaké kolegyni. Zubní kartáčky si samozřejmě nechám, těch mám spotřebu. Kartáček má měkká vlákna, speciálně tvarovanou rukojeť a velmi tenká vlákna, která mají zuby skvěle vyčistit.

Dvoje prací kapsle mě docela překvapily, ale určitě je bez problémů spotřebuji, peru docela často. Sama si je nekupuji, znám je vlastně jen z různých boxů. Perwoll jsou určené na černé oblečení a ty od značky Rex zase na barevné.

Aviváž od Silanu se mi moc líbí. Voní krásně a její opravdu veliké balení. Potěšila mě i Lanza na čištění pračky, to je něco, co si sama kupuji, protože se o pračku samozřejmě musím starat (mám ji už 11 let, je to nutné, chtěla bych, aby mi ještě docela dlouho vydržela).

Z klasické kosmetiky jsem v boxu objevila tři velké sáčky s péčí na vlasy od Gliss. Já jsem už tuto vodičku jednou měla, pomáhá s rozčesáváním. Jeden sáček má 20 ml, takže to není zrovna málo. Je to speciální roztok, který si po umytí vlasů nalejete do délek, necháte sedm sekund působit a poté smyjete.

Čistící pěna od Ziaji mě docela pobavila, protože byla už v nějakém předchozím boxu (asi Glanc box) a já sama jsem si ji taky kupovala. Je určená pro suchou a citlivou pleť, moc pěkně voní a skvěle funguje. I když to pro mě není novinka, rozhodně ji budu ráda používat. Sprchový gel Palmolive je taková klasika. Je to velké balení, má 500 ml, voní sladce a má velmi ekologický obal.

V péči o pleť budu ještě pokračovat dvěma mazadly. První je vitální sérum od Sebamedu s kávovým extraktem, který pomáhá bojovat s unavenou pletí a hydratuje ji zevnitř. Sérum moc ráda vyzkouším, zní to zajímavě. Trochu nejistá jsem si u posledního produktu dnešního článku – noční péče Hyaulornic Aloe Jelly od Garnieru. Měla jsem tu první gelovou péči a vůbec mi nesedla. To je ten důvod strachu. Ještě jsem se tedy nerozhodla, jestli to vyzkouším, nebo podaruji.

Celý box byl pěkně plný, hodí se mi vše, jen kapsle do myčky někomu věnuji. Nejvíce se těším na to sérum a hodně se mi líbí věci na praní (kapsle a aviváž). Jak se obsah líbí vám? Který produkt vás zaujal nejvíc? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Můj superbox speciál: jaro 2022

 1. Helena

  Hani, dobrý box! Užila bych vše až na krém od Garnier – kdysi mi tyhle krémy opravdu nedělaly dobře a tak bych to nepokoušela.
  Měj hezké pondělí, Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko,
  Perwoll kapsle mám doma taky a na 5 kilo prádla musím dávat dvě a ještě aviváž. Na jednu stranu jsou levnější, ale taky je to dost znát na tom prádle. Já kdybych šla příště do kapslí zůstanu u starého dobrého Arielu. Aviváž jsme kdysi doma měly a byla v pohodě. Nejméně by mě nadchnul ten gelový krém od Garnier nejvíc pak asi sprcháč, celkově obsah boxu nic moc pro mě.

 3. Stáňa

  Hani, já bych využila všechno, takže za mne dobrý. Superbox jsem ještě neměla – vždycky si říkám, že si ho jednou na zkoušku objednám …. a vždycky na to zapomenu.
  Hezký den

 4. Lucie

  Ahoj, kromě kapslí do myčky, které bych nevyužila, tak se mi obsah boxu líbí. Možná bych sprchový gel tam mít úplně nemusela, protože těch mám doma zásobu a využívám je už i jako mýdlo na ruce a zubní kartáčky jsou sice praktická a potřebná věc, ale taky by mě úplně nenadchly.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   taky mám doma ještě dost gelů (nějak jsem si myslela, že jsem zlikvidovala všechno jako mýdlo, ale v další krabici jsem našla ještě dvě lahve). Nevadilo by mi, kdyby tam byla třeba nějaká dekorativka:-)

 5. Erika

  Milá Hani, tak s Garnierem jsme na tom podobně, asi bych jej vyzkoušela, ale že bych radostí skákala, to spíš z pěny na čistění, tak je vážně skvělá. Jinak tuto aviváž od Silanu znám, byla moc fajn a dlouho vydržela. Rex kapsle na praní, asi proč ne, ale netušila jsem, že něco takového vůbec je v prodeji.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   tu čistící pěnu od Ziaji jsem už měla a je moc příjemná. Nyní používám jednu z řady Oxypure od Avonu a ta je taky skvělá. Plánuji na ni i recenzi, jen to někdy sepsat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *