Můj superbox speciál: duben 2021

Krásný den,

asi před měsícem se zase objevil na eshopu limitovaný box s kosmetikou, který si pravidelně objednávám. Je v něm vždy kombinace kosmetiky a drogérie do domácnosti. Tentokrát je box plný velmi praktických věcí, ale to mi nijak nevadí, všechny je totiž využiji:-)

co box obsahoval:

 • šampon Color Reeflector, Gliss
 • tekuté mýdlo s antibakteriální složkou Heřmánek & jojobový olej, Savo
 • Parfém do vysavače Black Grape, Eurona by Cerny
 • Pure Home Apple, Ajax
 • zubní pasta Max White Clay, Colgate
 • sprchový gel Olivový olej, Ziaja
 • tekutý čistič pračky Express, Lanza
 • čistící gel na ruce s antibakteriální složkou, Savo
 • peeling na pokožku hlavy Purify & Hydrate, Tresemmé
 • ústní voda Nature Elements Charcoal, Signal
 • krém na ruce s antibakteriální složkou, Vaseline
 • prostředek na mytí nádobí Secret of Mineral Pearls, Pur
 • kapsle na praní, Persil

Klasické kosmetiky tu tedy moc není. Sprchový gel se doma nikdy neztratí, takže ráda vyzkouším i tento olivový. Moje spotřeba mýdla na ruce je opravdu enormní, takže i toto antibakteriální se u mě doma neztratí. To samé platí o krému na ruce:-)

Vlasová péče tu má taky dva zástupce. Šampon na barvené vlasy mě zanechává celkem chladnou, ale určitě nemám problém ho nějakým způsobem vypotřebovat. Co mě ale hodně zaujalo, je peeling na pokožku hlavy. To je produkt, který používám velmi ráda, ale tento od značky Tresemmé vůbec neznám, tak se těším na testování.

Na praní jsou tu dva produkty, které se doma vždy hodí. Prací kapsle si sama kupuji celkem málo, ale mám s nimi dobrou zkušenost právě díky různým boxům. Rozhodně jsem ráda za čistič pračky, protože různé prostředky si kupuji a používám pravidelně, byla bych ráda, kdyby mi pračka ještě pár let zůstala (zatím ji mám deset let).

Zubní hygiena má také dva zástupce – ústní vodu a zubní pastu. Jsou to takové základní produkty, jsem zvyklá je samozřejmě používat každý den. Jsem tedy zvědavá, jaká bude chuť u obou produktů, to je pro mě zásadní.

Univerzální spreje s vůní jablka je skvělá záležitost, mám tyto spreje ráda. Jsme zvědavá, jaký bude ten parfém do vysavače, ale vůně Black Grape je moje oblíbená. Dezinfekcí na ruce mám doma nyní fakt hodně, tak nevím, jestli tuto nepošlu dál:-) Pur na nádobí si sama kupuji docela často (střídám Pur a Jar, vždy podle různých akcí v obchodech), tento voní fakt pěkně.

Celkově jsem s boxem spokojená. Je hodně prakticky zaměřený, je tu dost věcí na úklid nebo bakteriálního charakteru. Řekla bych, že vše bez problémů spotřebuji a těším se, až vyzkouším novou kosmetiku. Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Můj superbox speciál: duben 2021

 1. Sabina

  Tak to je hodně dobrý box. To by se líbilo i mně. Kde se to prosím objednává? Už jsem to kolikrát hledala a nemůžu to nikdy najít. Nehodila bys mi prosím na FB do zprávy odkaz? 😀
  Děkuju moc, Sabi

 2. Lucie

  Ahoj, obsah se mi líbí moc, kromě olivového sprchového gelu a šamponu na barvené vlasy, oboje bych asi poslala dál, tak jsou to využitelné produkty, nejvíc by mě potěšila drogerie do domácnosti, ústní voda a vlasový peeling.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   překvapivě jsou pro mě taky nejslabším článkem gel a šampon, ale na druhou stranu potřebuji vyprat štětce, takže šampon se vlastně hodí. Gel zlikviduji vždy, zde nemám žádná očekávání, takže mě Ziaja s olivou může jen mile překvapit:-) Vlasový peeling mi taky udělal velikou radost, to je produkt, který si kupuji celkem často. Ráda zkusím novou značku:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Zuzi,
   já jsem s ním taky moc spokojená, opravdu se povedl. Doufám, že budou skvělé všechny boxy, které tento měsíc čekám:-)

 3. Helena

  Myslím, že to jsou samé použitelné kousky. Ústní vodu mám raději Listerine, ale tahle černá – kdo ví, pasty s uhlím mám ráda.
  Haničko, měj hezký večer, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   na mě je Listerine strašně silná a dělá se mi z ní špatně. Vyzkoušela jsem tedy jen asi dvě varianty, ale nějak nemám odvahu kupovat další. Pasty s uhlím mám taky ráda, celkově mi tato značka vyhovuje. Měj se krásně!

 4. Stáňa

  Prima obsah, samé využitelné věci. Já ještě Superbox neměla, zůstávám věrná Brandnooz boxu a Glanz boxu (ten mi zrovna dneska dorazil a už mám článek o obsahu na blogu :)).
  Měj se fajn

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem s obsahem taky moc spokojená. Glanc box mi ještě nepřišel, tak snad dneska… Omrkla jsem to v rychlosti u tebe a přijde mi jako povedený, tak se na něj těším.

 5. WantbefitM

  Za mě vypadá obsah super. Takovýhle box by mi udělal určitě radost. Mám radši nějaké praktické výrobky než věci, na které by mi doma sedal prach 🙂 Největší radost by mi určitě udělaly prací kapsle!! 😀

  WantBeFitM

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   přesně, mám to stejně. Když je v boxu něco, co bych fakt nevyužila, tak to většinou odnesu kolegyním do práce, tam se vždy někdo najde. Naštěstí je tady vše povedené. Prací kapsle se mi taky hodí, peru celkem často.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *