Můj superbox speciál: březen 2023

Krásný den,

po delší době zase vyšel speciál s kosmetikou a drogérií do domácnosti a mně se ho povedlo sehnat ho. Byl rychle pryč, ale naštěstí se v prodeji objevil cca 20 minut před nástupem do letadla v Dubaji a díky místní wifi se mi ho povedlo přes telefon objednat. Tentokrát obsahuje pouze devět produktů a převažují věci do domácnosti.

co box obsahuje:

 • zubní pasta Signal White Now Detox Charcoal
 • Ziaja Pomerančové máslo sprchový peeling
 • Ajax Floral Fiesta Dual Fragrances univerzální čistící prostředek
 • Tresemmé 1 min Wow Repair maska na vlasy
 • Dr. Beckmann ubrousky pro zachycení barvy
 • Dr. Beckmann hygienický čistič lednic a mikrovlnných trub
 • Cillit Bang Čistá a zářivá koupelna
 • Botanica by Air Wick osvěžovač vzduchu
 • Garnier Skin Naturals micelární voda s peelingovým efektem all-in-one

Značku Dr. Beckmann nemám vůbec vyzkoušenou, tak jsem na ni zvědavá. Ubrousky do pračky používám, protože bývají často v boxech. V posledních týdnech jsem většinu spotřebovala, takže nové balení se hodí. Speciální čistič na lednice a mikrovlnky nemám, tak uvidíme, jak budu spokojená s tímto. Je vhodný i na kuchyňské linky a umí pohltit nepříjemný pach.

Cillit bang do koupelny je něco, co rozhodně využiji. Koupelnu myju pravidelně každý den (mám kočky), takže se mi to hodí. Tento by měl likvidovat usazeniny, voní kámen a různé nečistoty. Značku Ajax mám ráda a dříve jsem si ji hodně kupovala (v posledních letech většinou objednávám Sidolux). Tento konkrétní čistič kombinuje vůni gardénie a kokosu. Já ho určitě využiji, je to věc běžného úklidu.

Zubní pasty od Signalu mám celkem ráda, ale tato s uhlím je fakt černá, a proto je tmavá i pěna při čištění a dělá to bordel. To mi vadí, i když samotná pasta je jinak moc fajn. Na provonění domácnosti je zde osvěžovač vzduchu ve spreji od Botanica by Air Wick. Já ho doma mám, dokonce ve stejné parfemaci – ananas a tuniský rozmarýn.

Nakonec jsem si nechala kosmetiku, která mě potěšila. Peelingy od Ziaji mám moc ráda a tento pomerančový jsem měla už před lety. Micelární voda od Garieru je novinkou a to velmi zajímavou. Obsahuje AHA kyselinky, které slouží k exfoliaci pleti. Jsem na ni moc zvědavá, vypadá opravdu dobře. Posledním kouskem je minutová maska na vlasy, která má pomáhat s poničenými konečky. Masky na vlasy používám ráda, i na tuto se těším.

Tento box má pěkné věci, které využiji, ale není tu nic, u čeho bych si řekla WOW. Jak se vám líbí box, kde převažují praktické věci do domácnosti? Znáte značku Dr. Beckmann? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Můj superbox speciál: březen 2023

 1. Stáňa

  Hani, já bych řekla, že je to takový průměr. Neměla bych problém věci využít, ale je tam fakt hodně praktických věcí, kosmetiky pomálu, i když ty tři kousky zas vypadají zajímavě. Já ho zas prošvihla, tak mi to aspoň není líto. Mám objednaný Glanz box, tak uvidím, jaký bude ten…
  Měj se fajn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *